„Chci chlapa, který bude mít lepší auto a dům, než mám já“: Agáta Hanychová promluvila o svých vztazích

Modelka a influencerka Agáta Hanychová už několik týdnů chodí s miliardářem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Někdo by mohl říct, že je zlatokopka. Není však taková a vyprávěla o svých minulých vztazích. Píše o tom web Blesk.cz.

Hanychová nedávno poskytla rozhovor časopisu Exkluziv. Objevila se také na titulní straně tohoto časopisu. Byl to dárek od jejího nového partnera.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

„Já nepotřebuju, aby mě někdo živil, ale nebaví mě frajerům nakupovat, platit večeře a podobně,“ řekla pro Exkluziv Agáta Hanychová.

Vzpomíná, že v minulosti pomáhala většině svých partnerů. Sama je zaopatřená, ale už ji nebavilo, že svým přátelům něco kupovala nebo za něco platila.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Když ženy utrácejí za vztah mnohem více peněz než jejich partneři, často takové vztahy nejsou ideální. Jistě, některé vztahy se mohou lišit, ale Agátě se to už nelíbilo.

Vysvětlila, že není tou ženou, která by chtěla, aby jí její partner kupoval kabelky, dům nebo nějaké jiné dárky. Už má všechny tyto věci.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

„Ale chci chlapa, který bude mít lepší auto a dům, než mám já,“ dodala Agáta Hanychová. Jaromír Soukup je rozhodně muž, který to má. Teprve nedávno začali tvořit pár, ale možná budou spolu šťastní.

PSALI JSME: EVA PERKAUSOVÁ JE V 5. MĚSÍCI TĚHOTENSTVÍ: ZVEŘEJNILA FOTOGRAFII, NA KTERÉ JE VIDĚT JEJÍ KULATÉ BŘÍŠKO

PŘIPOMÍNÁME: ZÁHADA DĚDICTVÍ KARLA GOTTA: PADLO KONEČNÉ ROZHODNUTÍ A JE UŽ ZNÁMÁ ČÁST DĚDICŮ

Share