Eva Perkausová je v 5. měsíci těhotenství: zveřejnila fotografii, na které je vidět její kulaté bříško

Moderátorka Eva Hecko Perkausová nedávno prozradila skvělou zprávu, s manželem se těší na dítě. Nedávno na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které je vidět její kulaté bříško. O jejím těhotenství promluvil její kolega, moderátor Petr Suchoň. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Eva Hecko Perkausová / Zdroj: youtube.com

Moderátor řekl, že jeho kolegyně si vzala svého partnera a teď čekají dítě, podle něj je to skvělá zpráva. Dodal, že Evě se podařilo těhotenství dlouho tajit, například on si toho nevšiml, i když se s ní vídal asi každý den.

„Myslím si, že to je, jak říkala Eva, naprosto přirozené vyústění velké lásky s manželem,“ řekl pro Život v Česku Petr Suchoň.

Petr Suchoň / Zdroj: youtube.com

Moderátorka si chtěla odpočinout na krásném místě, a tak nedávno odletěla na Seychely. Před tím ale v pořadu ShowTime prozradila, že je v požehnaném stavu.

Podle svých slov je už v pátém měsíci těhotenství a byla ráda, že se jí podařilo těhotenství dlouho tajit.

Eva Hecko Perkausová / Zdroj: youtube.com

Eva Hecko Perkausová je spokojená, že si toto období mohla užít jen se svým manželem. Rozhodla se to ale říct, protože její bříško už bylo kulaté.

PSALI JSME: VOJTA KOTEK SE OŽENIL A OBJEVILY SE I FOTOGRAFIE ZE SVATBY: JAKÉ DALŠÍ PŘEKVAPENÍ BYLO BĚHEM OBŘADU ODHALENO

PŘIPOMÍNÁME: BÁRA BASIKOVÁ PROMLUVILA O DĚTECH:“ KLIDNĚ BYCH JICH MĚLA VÍC A S NĚJAKOU KARIÉROU SE TO NEDÁ SROVNAT“

Share