Bára Basiková promluvila o dětech:“ Klidně bych jich měla víc a s nějakou kariérou se to nedá srovnat“

Děti jsou pro Báru Basikovou tím nejdůležitějším. Zpěvačka prožila i různá těžká období života, její sen se však nezměnil, chtěla mít velkou rodinu. Píše o tom web Aha!

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Bára Basiková je trojnásobnou matkou a se svými dětmi je šťastná. V roce 1992 porodila dcery Annu a Marii, bylo jí 29 let.

Tehdy si ale ona sama a lidé z jejího okolí mysleli, že už je pozdě. Chtěla, aby její dcery měly ještě bratra nebo sestru, ale syna porodila až v roce 2009.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

V rozšiřování rodiny jí dlouho bránila kariéra. Navíc ne všichni její partneři chtěli děti. Například její druhý manžel nechtěl tehdy mít potomky a zpěvačka respektovala jeho rozhodnutí.

S třetím manželem už byla situace jiná, oba věděli, že jednou budou mít dítě. Lidé z jejího okolí byli šokováni, když se dozvěděli, že otěhotněla ve 46 letech.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Upozornilo mě na to okolí, že už je prostě nějaký limit,“ řekla pro TV Nova Bára Basiková. Podle ní byly ženy jejího věku už tehdy babičkami, takže tuto zprávu vnímaly opovržlivě.

Ale snažila se nemyslet, co o tom říkají její vrstevnice. Zpěvačka byla šťastná, že si mohla užívat mateřství, to pro ni bylo velmi důležité.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Jsem ráda, že mám tři děti, ale klidně bych jich měla víc a s nějakou kariérou se to nedá srovnat,“ dodala Bára Basiková.

PSALI JSME: „JÁ MILUJI MOŘE A SLUNÍČKO“: LUCIE BORHYOVÁ ODLETĚLA K MOŘI A UKÁZALA SVOU FOTKU Z PLÁŽE

PŘIPOMÍNÁME: CO SE STALO S DOMEM LIBORA BOUČKA PO NOČNÍ BOUŘCE: “PŘÍRODA JE MOCNÁ, SILNĚJŠÍ NEŽ MY”

Share