Záhada dědictví Karla Gotta: padlo konečné rozhodnutí a je už známá část dědiců

Po třiceti měsících skončilo dělení dědictví Karla Gotta. Konečné rozhodnutí údajně padlo ještě v březnu a tantiémy ve výši osmi milionů korun budou rozděleny mezi 5 dědici. Mezi nimi ale není Dominika Gottová. Píše o tom CNN Prima NEWS s odkazem na Blesk.

Zatím jsou známa čtyři jména dědiců a jsou mezi nimi vdova Ivana, dcery Charlotte, Nelly a Lucie. O pátém dědici se zatím nic neví, ale určitě to prý není Dominika Gottová. S tou se Mistr vyrovnal ještě před svou smrtí.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Stejně tak tomu bylo i v případě s dcerou Lucií, ale ta nakonec v pozůstalostním řízení je.

Nejstarší Gottova dcera ale plánovala proti tomuto rozhodnutí odvolání a chce dokázat, že během podpisu smlouvy o vyrovnání byla pod vlivem léků.

Ivana Gottová a Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Soud se dokonce zabýval zprávou z kliniky, ve které se Dominika léčila, ale dědictví nakonec uzavřel. Nyní jedná se svými právníky a podle zdrojů z její okolí uvažuje o odvolání.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Hlavním bodem dědictví byly honoráře a tantiémy, které se celou dobu hromadily a nakonec činily kolem 8 milionů korun. Tato částka bude rozdělená mezi dědici procentuálně a a honoráře budou stále přicházet.

PSALI JSME: „JE KRÁSNÉ BÝT OBDAROVANÁ OD LIDÍ, KTERÉ MÁM RÁDA“: PAVLA TOMICOVÁ MĚLA 60. NAROZENINY A UKÁZALA FOTKY Z OSLAV SE SVÝMI KOLEGY

PŘIPOMÍNÁME: „PRO HNUTÍ STAN JE TO LIKVIDAČNÍ RÁNA NA PLEXUS SOLARIS“: JIŘÍ PAROUBEK OKOMENTOVAL KAUZU DOZIMETR A PROMLUVIL O VÍTU RAKUŠANOVI

Share