Pavla Tomicová oslavila 60. narozeniny: herečka shodila už přes 15 kilo a hodně se změnila

Před několika dny oslavila Pavla Tomicová 60. narozeniny, ale s kolegy se setkala o několik dní později. Hvězda seriálu ZOO se smíchem poznamenala, že už nikdo jí nepřál dvakrát tolik. V poslední době se herečka hodně změnila a shodila už přes 15 kilo. Neříká kolik váží a nyní je k nepoznání. Píše o tom web ahaonline.cz.

Pavla Tomicová oslavila narozeniny / Zdroj: FTV Prima

Na hubnutí Pavly měla vliv i bouračka, po které Tomicová utrpěla zranění žeber. Do její vespy narazilo auto a herečka se zotavovala několik týdnů. Kvůli problémům s nadechnutím nemohla ani jíst.

„Je krásné být obdarovaná, a ještě k tomu od lidí, které mám ráda,“ uvedla dojatě herečka s tím, s tím, že to ani nemůže popsat slovy.

Pavla Tomicová / Zdroj: youtube.com

Šimon Bilina dodal, že Pavlu všichni mají rádi a přidala se k němu i Michaela Pecháčková, která Tomicové popřála je n to nejlepší. Kolegyně Pavly chce, aby herečka byla vždy veselá a bavila ostatní svým smíchem.

Pavla Tomicová oslavila narozeniny / Zdroj: FTV Prima

Někdo z kolegů také umělkyni řekl, aby už dál nehubla, protože se jim ztrácí před očima. Pavlu to pobavilo, i když neřekla, kolik kilogramů shodila.

PSALI JSME: VOJTA KOTEK SE OŽENIL A OBJEVILY SE I FOTOGRAFIE ZE SVATBY: JAKÉ DALŠÍ PŘEKVAPENÍ BYLO BĚHEM OBŘADU ODHALENO

PŘIPOMÍNÁME: BÁRA BASIKOVÁ PROMLUVILA O DĚTECH:“ KLIDNĚ BYCH JICH MĚLA VÍC A S NĚJAKOU KARIÉROU SE TO NEDÁ SROVNAT“

Share