„Někteří mi skládají básničky, písničky“: Taťána Kuchařová prozradila, kolik má nápadníků

Modelka Taťána Kuchařová se před několika měsíci rozvedla s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým. Její bývalý manžel už má nový vztah, ale modelka zatím zůstává sama. A to i přesto, že jí píše hodně mužů. Informuje o tom web Super.cz.

„Mám mraky nápadníků, někteří mi skládají básničky, písničky, ale to mám za sebou už,“ řekla pro Super.cz Taťána Kuchařová. Takové kroky považuje za milé a váží si toho.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Modelka ale zatím partnera nehledá. Podle ní je zajímavé, že jí kluci píšou, ale zatím si nepředstavuje, že by se s muži seznamovala prostřednictvím sociálních sítí.

Dodala s humorem, že je možné, že někdy v budoucnu založí Tinder. Ale zatím věnuje hodně času své práci. Kromě toho také pomáhá některým skupinám lidí, kteří pomoc potřebují. Jde například o seniory, děti nebo autisty.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

Nedávno například převzala šek v hodnotě 45 tisíc Kč, z toho 15 tisíc Kč bylo určeno pro její charitativní nadaci Krása pomoci.

Tyto peníze mohla získat její nadace díky tomu, že se modelka podílela na projektu Jsem žena, jsem Evropa. Focení podle ní probíhalo výborně.

Taťána Kuchařová / Zdroj: youtube.com

„Fotila jsem se jako Bertha von Suttner, tedy první Češka, která získala Nobelovu cenu za mír,“ dodala Taťána Kuchařová. Je ráda, že díky takovým projektům její nadace dostává peníze.

PSALI JSME: „CHCI CHLAPA, KTERÝ BUDE MÍT LEPŠÍ AUTO A DŮM, NEŽ MÁM JÁ“: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH VZTAZÍCH

PŘIPOMÍNÁME: PAVLA TOMICOVÁ OSLAVILA 60. NAROZENINY: HEREČKA SHODILA UŽ PŘES 15 KILO A HODNĚ SE ZMĚNILA

Share