“Byla to pro nej priorita číslo jedna”: Kolega Petra Kellnera promluvil, co bylo pro miliardáře nejdůležitější

Nejbohatší Čech Petr Kellner zahynul při havárii helikoptéru na konci března, což bylo velmi silným úderem nejen pro jeho rodinu, ale i pro jeho všechna podnikání.

Kellner byl introvertem, a kvůli tomu o jeho soukromí na internetu existuje velmi málo informaci. Dnes se rozhodl trochu odtajnit soukromí známého miliardáře Deníku N jeho spolupracovník František Dostálek, který dlouhá léta pracoval s Kellnerem.

Petr Kellner/Zdroj: youtube.com

Největším dílem Petra byla jeho PPF group, která i přinesla mu větší část jeho bohatství. Dostálek stojí v čele dozorčí rady společnosti Kellnera v Nizozemsku a kvůli tomu moc často se s miliardářem setkával. S nimž mluvil nejen o podnikání, ale i o rodině, která pro Petra byla velmi důležitá.

Podle slov Františka, Kellner byl velmi inteligentní člověk, který svou rodinu hrozně miloval. Dostálek také řekl, že na stěně ve své kanceláři měl obrovské množství fotografii svých děti a také manželky.

Dcera Petra Kellnera Anna/Zdroj: youtube.com

František také uvedl, že Kellner miloval všechny své děti, ale nejvíc mluvil o svém synovi Petrovi, kterého pro Kellnera porodila první manželka. Také spolupracovník Petra prozradil, že miliardář o své děti měl obrovský strach.

Nejvíc se bál únosu svého dítěte. František řekl, že Kellner o tom promluvil, když v zahraničních novinářstvích se psalo o únosech děti velmi bohatých lidí. “Byl na svou rodinu hodně fixovaný, byla to pro něj priorita číslo jedna,” ukončil František, který si mysli, že každé dítěte miliardáře má ochranku.

Petr Kellner/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “ZÁCHRANNÉ KOORDINAČNÍ CENTRUM TOTO UPOZORNĚNÍ NEDOSTALO”: NOVÉ ZPRÁVY O ODCHODU PETRA KELLNERA

PŘIPOMINAME: “TO JE POCHOPITELNÉ PŘÁNÍ KAŽDÉHO TÁTY”: PROČ PETR KELLNER NECHTĚL, ABY SE JEHO DCERKA V DĚTSTVÍ VĚNOVALA JEZDECTVÍ

Share