“To je pochopitelné přání každého táty”: Proč Petr Kellner nechtěl, aby se jeho dcerka v dětství věnovala jezdectví

Nejbohatší Čech Petr Kellner zahynul před několika týdny při havárii helikoptéru. Svým dětem nechal ale obrovské dědictví, protože je moc miloval a všemi způsoby se snažil udělat všechno pro to, aby měly úžasné dětství.

Petr Kellner/Zdroj: youtube.com

To se mu moc dobře podařilo, a jeho nejstarší dcera Anna je ve dnešní době jednou z nejznámějších českých sportovkyň v jezdectví. Bohužel, Petr koně nemiloval, a moc se mu nelíbilo, že jeho milovaná dcera se nevěnuje tomu, co měl sám rád.

Anně bylo jen tři roky, když se poprvé posadila na koně, a přesně tehdy malá Anna zjistila, že koně miluje. Ve svém dětství neměla žádné panenky a hrála se jen s plyšovými koni.

Anna Kellnerová/Zdroj: instagram.com

Petr Kellner ale koníček své dcery na začátku nepodporoval, a moc chtěl, aby jeho dcera se věnovala snowboardingu a také kittingu. Takovým způsobem chtěl se svou dcerou trávit více času, ale to se mu nedařilo, protože láska ke koni u ní zůstala i dodnes.

“Petr si myslel, že kdyby to chytlo i Aničku, mohli by trávit více času společně, to je pochopitelné praní každého táty,” řekl před lety portálu Reportér bývalý majitel jezdeckého areálu u Velkých Popovic Marek Šebesťák.

Anna Kellnerová/Zdroj: instagram.com

S koníčkem své dcery se známý miliardář musel smířit, a dokonce po letech investoval do vášní Anny hodně peněz, protože chtěl, aby pro dcerku jezdectví bylo nejen zálibou, ale i vysněnou práci.

Anna před lety řekla, že po povolení svých rodičů začala skákat menší skoky s poníky. Za několik let díky návrhu trenérky udělala jezdeckou licenci, a potom se začala věnovat jezdeckému sportu.

Anna Kellnerová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “MÁM CELOROČNÍ ALERGII NA SLÁMU A NA KONĚ”: JAK ANNA KELLNEROVÁ JEZDÍ NA KONI ZA 250 MILIONŮ KORUN

PŘIPOMINAME: “ZÁCHRANNÉ KOORDINAČNÍ CENTRUM TOTO UPOZORNĚNÍ NEDOSTALO”: NOVÉ ZPRÁVY O ODCHODU PETRA KELLNERA

Share