“Mám celoroční alergii na slámu a na koně”: Jak Anna Kellnerová jezdí na koni za 250 milionů korun

24letá dcera zemřelého miliardáře Petra Kellnera Anna je velkou milovníci koni a jezdeckého sportu. Už dlouhá léta se zabývá propagaci parkurového skákání, což se jí v Česku moc daří.

Anna Kellnerová se svou klisnou/Zdroj: instagram.com

Má koně za 250 milionů korun, kterého jí před lety dal tatínek, který vždy podporoval koníček své dcerky, který za dlouhá léta se stal její práci. Bohužel Anna podle doporučení lékařů by vůbec neměla jezdit na koních, protože má alergii.

“Mám celoroční alergii na slámu a na koně. Ale časem si na to tělo docela zvyklo,” prozradila Kellnerová portálu Whatnews v roce 2020. Podle jejich slov, má celoroční rýmu, kvůli které nechce přestávat jezdit na koních.

Anna Kellnerová se svou klisnou/Zdroj: instagram.com

Anna vyrůstala v nejbohatší rodině v České republice, a už od svého dětství milovala koni. Většinu svého času od svého dětství tráví ve stáji s koňmi, a její koníček se stal práci, kterou dívka má moc ráda.

Kellnerová jezdí na závodní klisně, která se jmenuje Catch Me If You Can, která vyhrála obrovské množství medaili v mistrovstvích světa. Za níž Petr Kellner před lety zaplatil až 250 milionů korun. I ve dnešní době je to jeden z nejdražších nákupů koně v celém světě.

Anna Kellnerová se svou klisnou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ÚSPĚŠNÝ MILIARDÁŘ A ÚŽASNÝ TATÍNEK: JAK VYCHOVÁVAL SVÉ DĚTI PETR KELLNER

PŘIPOMINAME: ANNA KELLNEROVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÉM OTCI A DĚDICTVÍ: „VŠICHNI SI UVĚDOMUJEME, CO NEUVĚŘITELNÉHO BYL NÁŠ TÁTA SCHOPNÝ S MAMKOU PO BOKU VYBOJOVAT“

Share