Anna Kellnerová otevřeně promluvila o svém otci a dědictví: „Všichni si uvědomujeme, co neuvěřitelného byl náš táta schopný s mamkou po boku vybojovat“

Před více než týdnem zemřel na Aljašce nejbohatší Čech Petr Kellner. Měl čtyři děti, jednou z nich je parkurová jezdkyně Anna Kellnerová. Ještě dříve komentovala téma dědictví po otci a svůj postoj k němu. Informoval o tom web eXtra.cz.

Anna Kellnerová už v minulosti uvedla, že měla obrovské štěstí, že se narodila právě v této rodině. Měla dobré vztahy s rodiči, navíc neměla problémy s financemi.

Anna Kellnerová / Zdroj: youtube.com

Díky tomu se mohla věnovat svému oblíbenému sportu a nemyslet na to, jak si vydělat peníze na živobytí. Podle ní to pro ni byl velký závazek, že ji podporují rodiče.

Pro Český rozhlas před třemi lety prozradila, že ji a její sourozence vychovávali tak, že pokud mají něco rádi, musí na tom tvrdě pracovat. A poslouchala rady rodičů a tvrdě pracovala hlavně kvůli sobě.

Petr Kellner / Zdroj: youtube.com

Ještě tehdy se jí ptali na dědictví, protože její otec byl nejbohatším mužem v Česku. Tehdy se jí ptali, co by zdědila, kdyby najednou už její rodiče nebyli.

Bohužel tento okamžik nastal velmi nečekaně, Petr Kellner zemřel 27. března na Aljašce při nehodě helikoptéry.

Anna Kellnerová / Zdroj: youtube.com

Tehdy odpověděla, že neví, co by mohla zdědit, ale stejně by to byla obrovská zodpovědnost.

„Všichni si uvědomujeme, co neuvěřitelného byl náš táta schopný s mamkou po boku vybojovat a že nám zároveň dokázali dát maximum rodičovské lásky,“ řekla Anna Kellnerová před třemi lety.

Petr Kellner / Zdroj: Profimedia.cz

Slavná parkurová jezdkyně učila i byznys management. Podle ní to byla dobrá volba kvůli byznysu, který má její rodina a také kvůli jejím oblíbeným koním.

Nyní není přesně známo, co přesně bude dcera Petra Kellnera dělat. Spekuluje se, že by se pravděpodobně podílela na řízení otcovy firmy.

Anna Kellnerová / Zdroj: youtube.com

Ale může zdědit nejen velký finanční majetek, něco už má po svém otci. Jde o velkou pracovitost a velkou vytrvalost. Sama dobře ví, že to má po svém otci.

PSALI JSME: PANDEMIE VE SVĚTĚ STÁLE NEZPOMALUJE: POLSKO ZAZNAMENALO REKORD, NĚMECKO POTVRDILO JEDNÁNÍ S RUSKEM O SPUTNIKU V

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA ARENBERGEROVÁ PROZRADILA, JAKÉ PROBLÉMY ROUŠKY A RESPIRÁTORY LIDEM ZPŮSOBUJÍ

Share