“Vždycky jsem preferovala podpatky a sukýnky”: Dominika Branišová promluvila o velké změně svého stylu oblékání

26letá modelka Dominika Branišová byla velmi populární v Itálie, a kvůli tomu od svých 17 let bydlela a vydělávala peníze tam. Před rokem začala chodit po boku známého českého hokejisty Jaromíra Jágra, kvůli čemuž se proslavila i ve své rodné zemi.

Dominika Branišová s Jaromirem Jágrem/Zdroj: instagram.com

Velké množství módních tvůrců ve dnešní době chtějí spolupracovat s Dominikou, čemuž modelka se vůbec nebrání. Dominika měla vlastní úžasný styl oblékání, ale koronavirová pandemie ho hodně změnila.

“Jsem ráda, když je ženská sexy, a tak jsem vždycky preferovala podpatky a sukýnky,” řekla portálu Super modelka, která kvůli covidu nikam nechodí a teď chodí doma v teplákách.

Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

Takový styl oblékání se jí také hrozně líbí, protože je velmi komfortní. Také Dominika řekla, že její styl se v nejbližší době změní ještě víc, protože naplánovala schůzku se stylistou, který probere jí celý šatník.

O změně svého šatníku se známá modelka rozhodla kvůli tomu, že změnila své povolání a ve dnešní době většinu svého oblečení nepotřebuje.

Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JDE TI JEN O TO SE ZVIDITELNIT”: PROČ FANOUŠCI JAROMÍRA JÁGRA KRITIZUJÍ JEHO PARTNERKU DOMINIKU

PŘIPOMINAME: «JEDINÉ, CO SI PŘEDSTAVUJU, JE, ŽE BY SVATBA BYLA NĚKDE NA PLÁŽI»: PŘÍTELKYNĚ JAROMÍRA JÁGRA PROZRADILA JAK VIDÍ SVOU BUDOUCNOST

Share