“Jde ti jen o to se zviditelnit”: Proč fanoušci Jaromíra Jágra kritizují jeho partnerku Dominiku

Jaromír Jágr je nejznámějším hokejistou v České republice, a po svém boku měl velké množství velmi krásných žen. Jehož dnešní partnerkou je Dominika Branišová, o které v Česku před vztahem s hokejistou nikdo nic nevěděl.

Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

Dnes na svém Instagramu dostává od Jágrových fanoušků obrovské množství kritiky. Stalo se to jen kvůli tomu, že většina z nich je jistá, že Branišová tvoří vztah s Jágrem jen kvůli jeho popularitě. “Jde ti jen o to se zviditelnit,” napsal Jágrový fanoušek na Instagramu.

Dnes, kvůli kritice se rozhodla svým fanouškům promluvit o tom, jaký vztah má k popularitě nejen v Česku, ale i v zahraničí. “Nikdy jsem se neúčastnila žádné soutěže Miss, ani nepřemýšlela o tom, že bych šla na casting,” napsala mladá modelka.

Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, nikdy nechtěla být velmi populární, a od 16 let se snažila stát modelkou, aby měla dost peněz na svůj život. V zahraničí Branišová je dost populární i bez různých castingu. Podle jejich slov v Itálii měla dost práci i bez pomoci známého hokejisty.

Branišová řekla, že je v zahraničí oblíbená nejen díky své kráse, ale také i díky svému slušnému chování. “Do práce jsem vždy chodila na čas, na nic si nestěžovala a většinu času se usmívala,” dodala Dominika.

Jaromir Jágr a Dominika Branišová/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době modelka díky svému partnerovi dostává velké množství nabídek práci v Česku, za což všem děkuje. Podle jejich slov ale dnes modelkou kvůli pandemii skoro nepracuje, a jen propaguje různé výrobky na Instagramu.

Fanoušci velký vzkaz Branišové podpořili, a napsali jí obrovské množství příjemných komentářů. Také většina z nich doporučila, aby se na kritiku ani nedívala. Jen jí poprali velmi šťastného života s Jaromírem Jágrem, se kterým Dominika už několik měsíců tvoří skvělý vztah.

PSALI JSME: TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE PO NĚKOLIKAMĚSÍČNÍM VZTAHU ZNOVU SAMA: JAK SI UŽÍVÁ SINGLE ŽIVOT ZNÁMÁ BLOGERKA

PŘIPOMINAME: “ILUSTRUJE NEDÍLNÝ A NEODLUČITELNÝ VZTAH MAMINKY A DÍTĚTE”: JAK ZNÁMÝ MODERÁTOR LIBOR BOUČEK ODREAGOVAL NA KOJÍCÍ FOTOGRAFII SVÉ PARTNERKY GABRIELY

Share