“Ilustruje nedílný a neodlučitelný vztah maminky a dítěte”: Jak známý moderátor Libor Bouček odreagoval na kojící fotografii své partnerky Gabriely

Dnes existuje obrovské množství sociálních sítě, na kterých mají účet obrovské množství maminek, které se chlubí, jak kojí své děti. Takové fotografii velké množství uživatelů považuji za nahotu a moc často kritizují.

Libor Bouček se svou manželkou Gabrielou/Zdroj: instagram.com

Terčem kritiky se před pár dny stala Jitka Nováčková, která ukázala fanouškům, jak kojí svou dceru. Na Instagramu jí podpořilo velké množství známých žen, včetně i Gabriely Boučkové, která se také pochlubila fotkou, na které krmí svého syna.

Gabriela Boučková/Zdroj: instagram.com

O takových fotografiích se rozhodl portálu Super promluvit její manžel Libor. Podle jehož slov, kojení dítěte je velmi přirozené, ale na internetu bude vždy kritizované jako i ostatní věcí. Podle Boučka na sociálních sítích vždy bude víc negativních komentářů, než pozitivních.

Libor Bouček se svou manželkou Gabrielou/Zdroj: instagram.com

Se snímky kojení moderátor žádné problémy nemá, a nepovažuje je za nahotu jako většina komentujících. “Naopak, si myslím, že je to věc podstatná, protože ilustruje nedílný a neodlučitelný vztah maminky a dítěte,” dodal Libor, podle kterého kojení je velmi krásné.

Libor Bouček se svou manželkou Gabrielou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZORKA HEJDOVÁ PORODILA SVÉ PRVNÍ DÍTĚ: JAKÉ JMÉNO DOSTAL POTOMEK ZNÁMÉ MODERÁTORKY

PŘIPOMINAME: “JSEM SE ŠKRÁBALA, ALE ANI TAK NIC NEPOMÁHALO“: SLOVENSKÁ MODERÁTORKA ANETA PARIŠKOVÁ PROMLUVILA O SVÉ NEMOCI

Share