Zorka Hejdová porodila své první dítě: Jaké jméno dostal potomek známé moderátorky

30letá známá moderátorka Zorka Hejdová pro svého manžela Miroslava porodila první dítě. Pár do porodu nikomu neříkal jméno a pohlaví miminka, a dnes Zorka se na svém Instagramu pochlubila svým synem Nikolasem.

Zorka Hejdová/Zdroj: instagram.com

“Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až té poprvé sevřeme v náruči,” napsala šťastná Hejdová pod fotografii. Její manžel Míra u porodu také byl a pomáhal Zorce.

Podle moderátorky porod byl úžasný. Zorka také dojímavě poděkovala svému manželovi, se kterým má už několikaletý šťastný vztah. „Tobě děkuju za našeho nádherného syna a za to, jakou oporou jsi mi byl po celou dobu,” dodala Zorka, která si svého manžela váží a hrozně miluje.

Zorka Hejdová s manželem Mírou a synem Nikolasem/Zdroj: instagram.com

Největší problém, který měl pár během těhotenství, byl výběr jména pro syna. Před několika měsíci Zorka prozradila, že Miroslav by chtěl pojmenovat miminko českým jménem, a Zorka zahraničním.

Moderátorka až do porodu nechávala pro sebe jméno a dokonce i pohlaví miminka. Už před několika měsíci pár dodělal dětský pokoj, který nikomu ale neukazoval. Dnes Zorka a Míra jsou šťastnými rodiči, kteří svého syna hodně miluji.PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ PŘIPRAVIL PRO SVÉ FANOUŠKY PŘEKVAPENÍ: MODERÁTOR UKÁZAL SVOU MAMINKU A JEDNO Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH MÍST SVÉHO DĚTSTVÍ

PŘIPOMINAME: “POCIT, ŽE JSEM SE ZBLÁZNILA“: HEREČKA A MODERÁTORKA ESTER JANEČKOVÁ POPSALA SVŮJ STAV PO KORONAVIRU

Share