Smolaři v lásce dle znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Beran

Beranovy nejdříve jednají a jen potom přemýšlí. Proto jsou považovány za rekordmany v rychlých a krátkodobých vztazích. Ale v průběhu let, zástupci živlu ohně budou mít štěstí. To že mají spoustu zkušenosti a přirozenou sexualitu je pro mnohé přitažlivé.

Býk

V první řadě jsou Býci neoddělitelně spojeny s finančním světem, který je často odděluje od šťastného osobního života. Nikdo si nepřeje mít chamtivého muže nebo merkantilní ženu. Nicméně v případech, kdy zástupci tohoto znamení zvěrokruhu upřednostňují vztah, mohou získat úspěch v lásce.

Blíženci

Blíženci nemají přiliš štěstí v lásce, a za to si mohou sami, protože neberou vztah a lásku příliš vážně. Pro ně je to jakási hra, která skoro za nic nestojí. Proto se ve většině případů mnozí z nich stávají samotáři a ztrácejí své štěstí.

Pár / Zdroj: lime.energy

Rak

Raci chtějí co nejdříve založit rodinu. Často ve snaze o osobní štěstí získávají pouze nervové poruchy, utrpení a platonickou lásku. Nicméně, pokud si najdou osobu, která plně sdílí jejích zájmy, pak budou mít štěstí.

Lev

Lvi jsou zřídka zbaveni pozornosti opačného pohlaví. Nicméně, ve světle těchto událostí, zástupci tohoto zvěrokruhu mohou k sobě přilákat něčí nešťastnou lásku, která je plná vážných důsledků a žalostných zkušeností.

Panna

Panny znají lásku, znají svou cenu a chápou, čeho si zaslouží. Toto znamení zvěrokruhu může být považováno za velmi šťastné v romantickém vztahu.

Pár / Zdroj: lime.energy

Váha

Našli jsme šťastlivce mezi znamení zvěrokruhu. Ano, nepochybně váhy jsou měřítkem krásy, harmonie a štěstí. Ve vztahu jsou pokorní, vstřícní a romantičtí. Takové, jako jsou váhy, nikdo nikdy neopustí.

Štír

Hvězdy darovaly Štírům přitažlivost, sexualitu a moudrost. Je to docela romantické a tajemné znamení zvěrokruhu, jehož záhadu chtějí vyřešit i ti největší skeptici.

Střelec

Astrologové se shodují, že Střelci mají v lásce obrovské štěstí. Střelec může milovat každého. Mají všechno: schopnost odpouštět, smysl pro humor, romantiku, věrnost, mírnou žárlivost, sebeoddání, smyslnost a další dobré výhody povahy.

Pár / Zdroj: lime.energy

Kozoroh

Kozorozi se rozdělili na dva tábory, z nichž větší štěstí mají zástupci silnějšího pohlaví. Právě muži mají v lásce velké štěstí, zatímco ženy často zůstávají se zlomeným srdcem.

Vodnář

Z hlediska milostného horoskopu jsou Vodnáři nejhorší rodinní příslušníci. A není to vůbec o jejich charakteristických rysech. Vše je o tom, že zástupci tohoto znamení milují svobodu a doslova je dusí dohled a péče od partnera.

Ryby

Pokud Ryby chtějí, pak mohou všechno, zejména mít štěstí v lásce. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu vědí, jak se prezentovat, protože dokonale manipulují s pocity jiných lidí.

Pár / Zdroj: lime.energy

PSALI JSME: NEJVHODNĚJŠÍ TALISMAN PRO ŽENY DLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNAMÉ: ŽEBŘÍČEK NEJLEPŠÍCH MANŽELEK PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: KTERÉ JSOU TY NEJLEPŠÍ PARTNERKY DO ŽIVOTA

Share