Leoš Mareš připravil pro své fanoušky překvapení: moderátor ukázal svou maminku a jedno z nejoblíbenějších míst svého dětství

Jeden z nejznámějších moderátorů České republiky Leoš Mareš před několika měsíci udělal úspěšný projekt, který se nazývá Staré pecky. V 4. dílu své show fanoušky hodně překvapil, protože ukázal jím panelák v Berouně, ve kterém vyrůstal.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

Moderátor se také pochlubil svým dětským pokojem, který není tak luxusní jako jeho dnešní obydlí. Leoš má obyčejnou rodinu, ve které žádný luxus neexistoval. V jeho dětském pokoji je postel, skříni ve světle zelené barvě a také stůl. Leoš také na svém Instagramu ukázal svou maminku, která řekla, že moderátorové posteli je už 40 let.

Leoš Mareš se svou maminkou/Zdroj: instagram.com

Moderátor řekl, že přesně ve svém dětském pokoji napsal text k písni tři slova. Také Leoš se rozhodl ukázat jedno z nejoblíbenějších míst svého dětství.

https://www.instagram.com/tv/CNQBLFIBnFE/?utm_source=ig_web_copy_link

“Tady jsme hráli tenis a fotbal. A já tady teď chodím v kožichu, to je ostuda,” ukončil moderátor, který je moc rád, že se vrátil na chvilku ke své minulosti.

PSALI JSME: «VŮBEC NEJDE O TO, KOLIK LIDÍ BY MĚLO ZÁJEM»: KRÁSNÁ DCERA MODERÁTORKY IVY KUBELKOVÉ SE NETAJÍ TÍM, ŽE JE DOST VYBÍRÁ, CO SE TÝČE PARTNERA

PŘIPOMINAME: LUCIE BORHYOVÁ UKÁZALA SVÉ RODIČE: FANOUŠCI UVIDĚLI, PO KOM ZDĚDILA SVOU KRÁSU SLAVNÁ MODERÁTORKA

Share