Matce je již 63 let a bude se vdávat: Ani neplánuji jít na její svatbu, měla by se stydět dělat takové blbosti

Moje matka se nedávno seznámila s mužem, trávili spolu hodně času. A teď mi oznámila, že si ho vezme. Je jí už nad 60 let a dělá blbosti. Ani neplánuji jít na její svatbu, je to neslušné.

„Matce je již 63 let a bude se vdávat. Mimochodem, toto je její třetí manželství. Jejímu snoubenci bude v příštím roce 70 let. Ani matka, ani její přítel se nestydí za to, že se vezmou v zralém věku.

Plánují svatbu s hostinou a chystají se na tuto oslavu pozvat všechny své přátele a příbuzné. Ani nevím, jak to vysvětlit svým dětem. Fajn. Chodí s tímto staříkem, ale proč se za něj vdávat?

Starší ženich a nevěsta / Ilustrační foto / Zdroj: glavcom.ua

Když se narodila první vnučka, máma byla neuvěřitelně šťastná. Potom můj bratr ji potěšil vnukem. Ráda hlídala vnoučata, chtěla věnovat pozornost všem. S bratrem jsme se rozhodli koupit jí vybavenou malou chatičku, kde může žít po celý rok.

Tam se matka setkala se svým přítelem. Bratr řekl, že celé léto tento dědek navštěvoval matku. Ani nevěnovala tolik pozornosti vnukovi jako svému sousedovi.

Ten muž však věnoval pozornost jejím vnoučatům. Vždycky přinášel ovoce a bobule ze své zahrady. A přesto si máma vzpomínala na své mládí, nechala mě vařit večeři a šla na procházku se svým přítelem v klobouku.

Starší ženich a nevěsta / Ilustrační foto / Zdroj: molva33.ru

Na konci léta společně připravovali konzervaci na zimu. Ochlazovalo se, ale máma se nechystala přestěhovat do města. V zimě navštěvovala souseda.

Jeho osud je obtížný. Žije v domě své sestry, před mnoha lety přišel o rodinu. Nemá nic, takže ho máma litovala, nosila mu horkou polévku.

Když nám matka řekla zprávu, všichni jsme byli v šoku. Za prvé, její snoubenec nemá dům ani byt, ačkoli jeho důchod je velký. Za druhé, v takovém věku by se měli stydět dělat takové blbosti. Na konci léta se rozhodli jet na dva týdny na svatební cestu k moři.

Starší pár / Ilustrační foto / Zdroj: molva33.ru

Matka mě svým chováním rozrušila. A kamarádky říkají, že vychovávala naše děti, je načase žít sama pro sebe a přítel je dobrý muž.

No, ať žije, nevadí mi to a nevnucovali jsme jí vnoučata, koupili ji chatu. Máma mě neposlouchá, plánuje svatbu. A bratr mlčí, nechce se vměšovat.“

PSALI JSME: „NEMILUJI SVÁ VNOUČATA, JSEM K NIM LHOSTEJNÁ“: PŘÍBĚH 54LETÉ BABIČKY

PŘIPOMÍNÁME: OTEC DAL SVOU DCERU BABIČCE A DĚDEČKOVI A ZMIZEL NA 25 LET: PAK SE NEČEKANĚ OBJEVIL V JEJICH DOMĚ

Share