Muž koupil dům, ale špatně pochopil slova majitele: Když uviděl, za co utratil peníze, byl velmi překvapený

Muž omylem koupil špatný dům na aukci, aniž by pochopil slova majitele. Když uviděl, za co utratil peníze, byl šokovaný.

Cal Hunter z Kanady a jeho přítelkyně Claire se poznali při lyžování ve francouzských Alpách, píše BBC. Po prvním setkání cestoval pár téměř po celé Evropě, poté se rozhodl přestěhovat do skotského města Glasgow.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Zatímco byla Claire na jiném kontinentu, 28letý muž Cal šel na aukce, aby koupil výhodný rodinný dům. Během aukce se ale dozvěděl, že do prodeje byly uvedeny šarže, které nebyly v adresáři. Kromě toho situaci komplikoval skotský přízvuk prodejce – muž úplně nerozuměl, o čem mluví.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Když byla oznámena cena za dům, muž okamžitě zvedl ruku a o chvíli později se stal vlastníkem nemovitosti. Zaplatil za ni 10 tisíc liber.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Když ale Cal uviděl, co koupil, nevěřil svým očím. Stal se majitelem dvoupodlažního velkého domu, ale budova byla opuštěna a uvnitř byly jen holé zdi.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Pár se rozhodl přestěhovat do přívěsu a začal renovovat dům. Pomáhají jim v tom přátelé a sousedé. Stavební práce stále probíhají.

Claire si je jistá, že si to budou pamatovat po zbytek svého života. Když dorazili přátelé, žili ve stanech na staveništi, pak seděli u ohně a bavili se. Byl to tak úžasný zážitek.

PSALI JSME: 12LETÁ DÍVKA PROVEDLA REKONSTRUKCI V DOMĚ SAMA: TRVALO JÍ TO JENOM 7 DNÍ A ZMĚNILA DŮM K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: RODINA SI KOUPILA DLOUHO OPUŠTĚNÝ DŮM A PO 3 LETECH UKÁZALA, JAK HO PŘEDĚLALA NA PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ: VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK

Share