„Chodí o berlích a jednak jezdí na invalidním vozíku“: Jiří Paroubek promluvil, jak se cítí jeho první manželka Zuzana

První ženou známého politika a bývalého premiéra České republiky Jiřího Paroubka byla Zuzana, která si i po rozchodu nechala jeho příjmení. Do roku 2016 se cítila moc dobře, ale potom se její zdraví začalo zhoršovat.

Jiří Paroubek a jeho exmanželka Zuzana/Zdroj: zivotvcesku.cz

Dnes Jiří Paroubek se rozhodl portálu ŽivotvČesku promluvit o tom, jak se ve dnešní době cítí jeho bývala manželka, se kterou byl spolu celých 28 let. Zuzana před několika lety sdílela, že má skoliózu páteře. Žena před 4 lety měla i operaci kyčle, po které se přesouvala pomoci skútru pro seniory.

Podle slov Jiřího Paroubka, ve dnešní době Zuzana se cítí o několikrát lépe, ale stejně má velké problémy s pohybem. “Chodí o berlích a jednal jezdí na invalidním vozíku na vycházky,” řekl bývalý premiér, který se snaží jí moc často pomáhat.

Jiří Paroubek/Zdroj: youtube.com

Jiří řekl, že jeho exmanželka jezdí do jehož kanceláře, ve které pomáhá mu doučovat francouzský jazyk. Bývalý pár v roce 2007 měl dost náročný rozvod, ale i s ním zůstaly přátele.

Podle slov bývalého premiéra, moc často komunikuji a snaží se denně jeden druhého podporovat. Dokonce mají i syna, který už má i vlastní dětí.

Zuzana Paroubková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: SETKÁNÍ NĚKDEJŠÍ PRVNÍ DÁMY S DALŠÍM ZAHRANIČNÍM POLITIKEM: O ČEM MLUVILY HAVLOVÁ A CICHANOUSKÁ

PŘIPOMINAME: KAREL SCHWARZENBERG PROMLUVIL O DOMINIKU FERIM: „VÍTĚZIL KOUZLEM OSOBNOSTI“. HODLÁ TAKÉ NA PODZIM ODEJÍT DO POLITICKÉHO DŮCHODU

Share