„Vždycky je to jen první krok. Ten je nejtěžší vždy a všude, když jde člověk do neznáma“: zpěvačka Lucie Vondráčková prozradila, jak si vyzkoušela roli modelky

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková se opět vyzkoušela v roli modelky. Tentokrát se podílela na projektu Lilie Khousnoutdinové pod názvem Jsem žena, jsem kněžka.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Instagram

Vždy mladá a krásná Lucie Vondráčková se fotila v obrazu Boudiky, Britské bojovnice a královny. A musíme tedy říct, že vypadala v tomto obrazu harmonicky a prostě úžasně.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Instagram

Jak sama Lucie řekla v rozhovoru pro portál Super, tento projekt se jí neuvěřitelně líbil, protože ukazuje, že úplně každá žena má neuvěřitelnou sílu uvnitř. Obraz, ve kterém se fotila, představuje ženu, která se nikdy nevzdala a nevzdávala se až do konce.

Lucie Vondráčková s autorkou projektu Lilií Khousnoutdinovou / Zdroj:

Focení bylo poměrně náročné. Fotografkou projektu byla neuvěřitelná Ivy Morwen, která se pro odročení snímku rozhodla umístit Vondráčkovou v kostýmu do ledového potoka.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Instagram

„Vždycky je to jen první krok. Ten je nejtěžší vždy a všude, když jde člověk do neznáma.“ v rozhovoru pro Super řekla Lucie.

Jak Lucie v rozhovoru pro výše zmíněný portál dodala, první krok do neznáma je vždy nejtěžší. Lucie nechtěla zkazit celý ten koncept projektu a vlezla do potoka kvůli perfektním fotografiím.Vondráčková je neskutečně ráda, že si mohla vyzkoušet obraz tak silné ženy.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Instagram

Na závěr rozhovoru pro portál super, Lucie dodala, že v životě je opakem postavy projektu, protože ona je více citlivá než bojovnice, ale po 40 letech u ní vznikly nové hranice, za které neumožňuje lidem překročit.

Lucie Vondráčková / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: „CHODÍ O BERLÍCH A JEDNAK JEZDÍ NA INVALIDNÍM VOZÍKU“: JIŘÍ PAROUBEK PROMLUVIL, JAK SE CÍTÍ JEHO PRVNÍ MANŽELKA ZUZANA

PŘIPOMÍNÁME: “JE TO POUZE O TĚCH DVOU LIDECH”: EVA BUREŠOVÁ PROMLUVILA, JAKOU MUSÍ BÝT JEJÍ BUDOUCÍ SVATBA

Share