12letá dívka provedla rekonstrukci v domě sama: Trvalo jí to jenom 7 dní a změnila dům k nepoznání

Během přísných opatření se 47letá Susie Levache z Kentu ve Velké Británii rozhodla provést rekonstrukci v domě. Brzy se k ní ale přidala 12letá dcera jménem Bee, kterou matka naučila používat nutné k opravám pomůcky.

„Obvykle to dělám sama, ale moje dvanáctiletá dcera se také zajímá o opravy a myslela jsem si, že ji mohu naučit, protože budu mít spoustu času na to, abych napravila všechno, co dělá špatně,“ řekla Susie.

Dívka byla tímto procesem tak fascinována, že za pouhých sedm dní obrátila dům k nepoznání. Udělala malé opravy v technické místnosti a kanceláři, krásně vymalovala jednu ze stěn, obnovila staré zábradlí a zahradní stůl, stejně jako přemalovala šatní skříň a zásuvky v kuchyni.

Někdy pomohl s rekonstrukcí starší bratr Ted a také si užíval přestavbu domu. Výsledek jejich práce byl prostě úžasný a matka na ně byla neuvěřitelně hrdá.„Odvedli neuvěřitelnou práci,“ řekla Susie. Susie řekla, že tato rodinná rekonstrukce nejen změnila dům, ale také zvýšila důvěru v sebe a své schopnosti.

„Moje dcera si dříve myslela, že nemá žádné užitečné dovednosti, ale tato oprava ji přesvědčila o opaku a dodala jí sebevědomí. Jen potřebovala věřit, že to dokáže! Zpočátku se velmi bála používat nástroje, ale teď je pyšná na to, čeho dosáhla,“ řekla Susie.

Navzdory skutečnosti, že dům rodiny Levache již vypadá docela dobře, Susie plánuje pokračovat v rekonstrukci. Nyní Bee vytváří design pro svou vlastní ložnici a nemůže se dočkat, až to předělá.

ČTĚTE TAKÉ: MLADÝ STAVITEL POMÁHÁ STARŠÍM LIDEM OPRAVOVAT SVÉ DOMY: REKONSTRUKCE, PO KTERÉ BYT OPRAVDU NEPOZNÁTE

PSALI JSME: PROVEDLI JSME REKONSTRUKCI V BYTĚ DCERY A ONA TO POJMENOVALA BYTEM PRO DŮCHODCE

Share