„Starám se o starou matku, ztratila jsem manžela, děti opustily byt a jak žít dál není jasné“

Péče o starou matku, ztráta manžela, vztah s dětmi, odchod z práce a jak žít není jasné. Můj manžel nevydržel skutečnost, že jsem si vzala matku domů a rozhodla jsem se, že se o ni postarám. Kam dát starou nemocnou matku, která už sama nedokáže zvládnout život.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Manžel to nejprve zvládal. Bylo však jasné, že to pro něj bylo všechno nepříjemné. Začal přicházet domů později, zůstával dlouho v práci. Pak jsem si všimla, že neustále s někým komunikuje na sociálních sítích. Později jsem zjistila, že se jedná o jinou ženu.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Všechno to začalo běžnou komunikací, stížnostmi na mě, že jsem si do bytu přivedla starou matku. Ta jiná žena podporovala mého manžela. A nakonec k ní po další hádce odešel. Požádal o rozvod.
Děti se také zatím rozhodly bydlet jinde. Doma je nesnesitelně, jak mi řekl můj syn. Nechtějí se dívat na stěžující si babičku, která má demenci, si na nic nepamatuje… Prostě nechtějí.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A tak jsem zůstala sáma. Ztratila jsem rodinu, manžela, děti opustily byt. Ukázalo se, že když jsem zachránila matku, zničila jsem svou vlastní rodinu. A nejzajímavější je, že v takové situaci nevíte, jak to bude správné. Co a jak udělat, aby to bylo správné.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dokonce mě vyhodili z práce, protože jsem neustále žádala o volno a chodila jsem s takovým obličejem, jakoby se mi něco stalo. Obecně nyní nechápu, jak žít.

ČTĚTE TAKÉ: „JSEM JEŠTĚ PŘÍLIŠ MLADÁ NA TO, ABYCH PRACOVALA JAKO BABIČKA,“ ŘEKLA MATKA SVÉMU SYNOVI A SNAŠE

PSALI JSME: 83LETÁ BABIČKA NAPSALA KAMARÁDCE, CO SI KAŽDÝ Z NÁS MUSÍ PŘEČÍST: ZVLÁŠŤ TY, KTERÉ JSOU NESPOKOJENÉ SE ŽIVOTEM

Share