Provedli jsme rekonstrukci v bytě dcery a ona to pojmenovala bytem pro důchodce

Problém bydlení pro mladou generaci je velmi akutní. Pokud mají rodiče možnost, pokusí se svým dětem koupit alespoň malý byteček. Postupem času se mladí sami dokážou vypořádat s bytem a případně si pořídit nový. Moji přátelé se rozhodli udělat dárek pro svou milovanou dceru.

Byt/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Vybrali peníze a koupili si jednopokojový byt. Navíc sami prováděli opravy v tomto bytě.
Rozpočet na rekonstrukci byl malý. A rozhodně si nechtěli brát půjčky. Ihned po koupi byl byt strašidelný na pohled. Všechno změnili.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Přepážka byla zbourána, podlahová krytina odstraněna. Veškeré rozvody a elektrika byly kompletně opraveny. Koupili tam nový nábytek a spotřebiče.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Podlahy byly nality potěrem a bylo položeno linoleum. Všechny stěny byly osvětleny, aby vizuálně měl byt více světla a prostoru.
Koupelna byla také změněna. Nyní byt opravdu vypadá dobře.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Je zřejmé, že nábytek, vybavení a dekorace nebyly kupovány drahé. Snažili se vybrat nejlepší produkt za peníze, které měli k dispozici.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Přivedli svou dceru do bytu a ona neocenila úsilí rodičů. Byt pojmenovala bytem důchodců. A víte, abych byla upřímná, rozumím jí. Bylo by lepší, kdyby jí rodiče dali prostředky a všechno dělala sama. Přesto tam nebudou bydlet rodiče, ale dcera, která by mohla udělat vše podle svého vkusu.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Je jasné, že v průběhu času dívka vše předělá podle svého vkusu. Jakmile začne vydělávat, udělá to.

Byt/Zdroj: zamechatelno.fun

Rodiče jsou skvělí, takže ne každý bude schopen pomoci svému dítěti. Bydlení není rozmar, ale nutnost, což je občas, bohužel, velmi obtížné. Přesto je vlastní byt mnohem lepší než pronajatý. Nyní má dívka o jeden problém méně.

ČTĚTE TAKÉ: BĚHEM REKONSTRUKCE DOMU RODINA ZASLECHLA ZE ZDI PODIVNÉ ZVUKY: KDYŽ ZKONTROLOVALI PROSTOR MEZI STĚNAMI, BYLI VELMI PŘEKVAPENÍ A UVNITŘ SE UKRÝVALO DVĚ ROZTOMILÉ TVÁŘE KOŤAT

PSALI JSME: HOLKA NAŠLA STAROU KOMODU VEDLE POPELNICE: VZALA S SEBOU A PO REKONSTRUKCE BYLA Z NÍ NADŠENÁ

Share