Během rekonstrukce domu rodina zaslechla ze zdi podivné zvuky: když zkontrolovali prostor mezi stěnami, byli velmi překvapení a uvnitř se ukrývalo dvě roztomilé tváře koťat

Tajemné zvuky zpoza zdi často vedou zvědavé majitele k nečekaným objevům, ale rodina ze Spojených států má větší štěstí než mnozí.

Rodina/Zdroj: medialeaks.ru

Rodina z amerického Nashvillu se rozhodla dům uklidit a zařídila malou rekonstrukci. Pár však neočekával, že by jejich domov navštívil někdo jiný než dělníci. A to zjistil díky podivným vrzáním a šustění ve zdi.

Ale když zkontrolovali prostor mezi stěnami (který naštěstí nestihli opravit), byli velmi překvapení.

Nakonec to bylo to nejskutečnější profesionální mňoukání. Pozornost byla věnována kočkám, které nedávno otevřely oči.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Během rekonstrukce začala rodina slyšet zvuky ze zdi. Odpověď dvou tváří koťatek získala si jejich srdce

Rodina myslela, že matka kočka může být někde poblíž, proto rozhodla počkat na její návrat. Během této doby poznali nalezence lépe.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Jedno z dětí, navzdory svému kouzlu a typicky nevysvětlitelné maličkosti, bylo průměrným hezkým kotětem, ale jeho sestra měla jakoby dvojí tváří.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Uběhlo mnoho hodin, ale ke koťatům nikdo nepřišel. V té době už byly děti velmi hladové a zoufale potřebovaly péči. Rodina poté kontaktovala záchrannou službu pro kočky v Nashvillu a zeptala se, zda by si nález mohli vzít pro sebe.

Dobrovolnice Kiki, která už měla dvě kočky, Olive a Pickle, se tedy dozvěděla o dvou opuštěných drobcích. Jedna z koček měla koťata přibližně stejného věku jako nalezená mláďata, takže Kiki doufala, že je to správné místo pro dvě opuštěná miminka.

Kočky/Zdroj: medialeaks.ru

Přijaly koťata jménem Meruňka a Perník jako svá vlastní. Nyní děti tráví většinu času v obrovské hromádce.

Kotě/Zdroj: medialeaks.ru

Sourozenci milují svoji pěstounskou rodinu a již nabírají spoustu energie. Kiki se dosud nerozhodla, zda někomu takové hezké stvoření dá, nebo si je ještě ponechá.

PSALI JSME: MALÁ KOČKA BEZMOCNĚ MŇOUKALA A HLEDALA NĚKOHO, KDO BY SE STAL JEJÍ MATKOU: PROČ SE JÍ NIKDO NECHTĚL UJMOUT

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA UKÁZALA JAK VYPADÁ KOČKA ZA 6 TISÍC DOLARU: MNOZÍ VŠAK NEOCENILI TAKOVOU INVESTICI

Share