Žena usnula s přítelem a probudila se sama. Nevěděla, že v noci odhalí své tajemství

Dívka řekla, proč usnula s chlapem, a ráno se probudila sama a komentátoři se zlobí na její přítele. Zdá se, že nový přítel nebyl připraven přijmout fyziologii, ale čekal na ideál nebo princeznu.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Uživatelka tiktok s přezdívkou liana.mc se zpravidla účastní výzev společně se svými přáteli a předvádí výsledky svých výletů. Ale 22. března blogerka řekla, jak strávila noc s přítelem ve stejné posteli a ráno se probudila sama. Ukázalo se, že potenciální (nebo aktuální) přítel se utekl kvůli chrápání jeho partnerky, což potvrdilo video zachycené v noci.

„Probudila jsem se a chlap, kterého jsem pozvala, zmizel. Zeptala jsem se ho, proč odešel, a pak mi poslal toto video.“

Video liana.mc získalo asi tři miliony zhlédnutí. Komentátoři se rozhodli: princezny nemohou vydávat takové zvuky a v případě bloggerky kluk skutečně udělal správnou věc, že odešel.

„Vysavač je tišší [než ty].“

„Také bych opustil svou novou přítelkyni. Potřebuji spát.“

Uživatelé zase připustili, že možná negativní reakce nových milenců na chrápání jim umožňuje vyhýbat se vztahům.

Tiktokerka však získala armádu obránců. Sledovatelé ujistili: rozchod s partnerem kvůli nekontrolovatelným zvukům je přinejmenším hloupý. Podle nich vypadala dívka atraktivně.

„Nemohu být s tebou, protože děláš to, co většina lidí na této planetě.“

„Přinejmenším vypadáš krásně.“

PSALI JSME: DÍVKA SE PROCHÁZELA PO ULICI, KDYŽ NARAZILA NA MALÝ TVOR BEZ SRSTI A SE ZAVŘENÝMA OČIMA: ROZHODLA SE HO ZACHRÁNIT A ZA DVA ROKY JÍ OPLATIL LÁSKOU A 5000 FOLLOWEŘÍ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ŘEKLA, CO DĚLAT, POKUD NECHCETE UTRÁCET PENÍZE ZA KOSMETIKU. JE NEPRAVDĚPODOBNÉ, ŽE BYSTE TO CHTĚLI OPAKOVAT

Share