Dívka se procházela po ulici, když narazila na malý tvor bez srsti a se zavřenýma očima: rozhodla se ho zachránit a za dva roky jí oplatil láskou a 5000 followeří

Příběh Jessiky Adams, obyvatelky státu Washington, začal 25. února 2019. Dívka se procházela po ulici, když narazila na malý tvor ležící na asfaltu.

Steve / Zdroj: Instagram

Steve / Zdroj: Instagram

„Našla jsem ho v únoru 2019, ležel na chodníku. Kolem nebyly žádné jiné veverky, ležel úplně sám, bez srsti a se zavřenýma očima. Později jsme zjistili, že ho pravděpodobně chytil predátor. Neměl kus ocasu,“ vzpomíná Jessica Adams.

Steve / Zdroj: Instagram

Steve / Zdroj: Instagram

Jessica si nebyla jistá, jestli samec veverky přežije, ale snažila se pomoci zvířeti dostat se ze složité situace. Stala se lidskou maminkou pro zvíře, které se jen před nedávném narodilo.

Steve / Zdroj: Instagram

Na začátku cesty svého zotavení Steve vážil jen 36 gramů. Jessica proto společně s veterináři vyvinula pro něj speciální výživový systém.

Steve / Zdroj: Instagram

Dívka byla tak připoutaná k Stevovi, že se rozhodla, že si ho nechá i poté, co se mazlíček uzdravil. A zvířeti, zdá se, vůbec nevadí žít v nové rodině.

Steve / Zdroj: Instagram

Většinu času tráví Steve ve svém vlastním domě na dvorku domu Jessicy. Paní hýčká svého mazlíčka lahůdkami, které jiní veverky ve volné přírodě nemají.

A co víc, Steve má vlastní stránku na Instagramu, na které Jessica sdílí zábavné příběhy a fotky společného života se Stevem. Stránku tohoto fešáka sleduje přes pět tisíc lidí.

PSALI JSME: VEVERKA NABÍDLA PŘÁTELSTVÍ ŽENĚ, KTERÁ OPLAKÁVALA SVÉHO MILOVANÉHO PSA

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA NAŠLA V TRÁVĚ VEVERKU STARALA SE O NÍ A POTOM VYDALA NA SVOBODU: PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH SE VEVERKA VRÁTILA DO DOMU UŽ SE SVÝM POTOMKEM

Share