“Je to pro mě tak urážlivé“: Dcera a zeť se schovávají v pokoji a jedí vybrané lahůdky

“Urazila jsem se! Nikdy mi nic nenabízejí. Včera jsme všichni společně jedli brambory. Přiběhli, pozdravili se a okamžitě šli do svého pokoje. Odmítli s námi jíst, nechtěli ani čaj. Ráno jdu do kuchyně a je to tam.. Krabice s pizzou, sushi, zbytky shnilých třešní a papír z bonbonů,“ stěžuje si 58letá paní Markéta.

Pizza/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Jedí za zavřenými dveřmi?“ – zeptal se kamarádka..
“Ano. Ráno smažím každému s vejci a Lenka se právě probudila a opustila svůj pokoj. Zeptám se jí, jestli jí nebolí břicho z neumytých třešní, a viděla jsem jen úsměšek,“ dodala.

Paní Markéta má velkou rodinu. Manžel, syn, dcera a zeť – všichni žijí v bytě 3kk. Lenka se vdala před několika lety, ale novomanželé nechtěli jít do pronajatého bytu. Koupili byt v domě, který je stále ve výstavbě a čekají na přestěhování.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Paní Markéta má nadějí, že dcera s manželem se odstěhují, protože vůbec nijak rodině napomáhají.
“Pokud nejsou spokojeni s mým jídlem, tomu chápu. Navíc jsou zřídka doma. Ale nechtějí se mnou ani pít čaj. A ráno vidím hory odpadků z různých lahůdek,“ objasňuje.

Rodina paní Markéty žije skromně. Syn stále studuje, a manžel paní Markety, pan Jakub, přišel o práci kvůli propouštění a do důchodu zbývá ještě několik let. Ukazuje se, že pouze žena vydělává peníze.Moc spoří. Zelenina a ovoce mají pouze z zahrady. Paní Markéty vždy volá děti ke stolu, ale nikdy nejdou. Nechtějí jíst obyčejnou stravu.

Pizza/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Lenka má se svým nevlastním otcem napjatý vztah. Nikdy ji neurazil, ale nemohl nahradit rodného otce. Nikdy s ní nemluví, nic ho nezajímá, je pro něj prázdným místem. Muž byl očividně naštvaný dítětem někoho jiného, ​​ale nemohl nic dělat.

Rodný otec Lenky na její životě vůbec nepodílel. Šel do jiné rodiny a to je vše. Pan Jakub vychoval Lenku, zaplatil za všechno, učil dceru někoho jiného. Máma také pracovala celý život, ale ona sama by nedokázala zaplatit za vše, co dcera potřebovala.

Tchyně/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Sousedka říká, že právě jsme Lenku moc rozmazlili, musíme ji dát na její místo. Ale když nic nám nenabízí – je to její volba, ale je to pro mě tak urážlivé,“ dodala na závěr paní Markéta.

ČTĚTE TAKÉ: „UDĚLÁM TO SÁM,“ ŘEKL MANŽEL A ZAČAL OPRAVOVAT PŮDU: ZA PÁR HODIN ŽENA UVIDĚLA NOHU VISÍCÍ ZE STROPU

PSALI JSME: DÍVKA SE PROVDALA ZA NEVLASTNÍHO OTCE BÝVALÉHO MANŽELA. 29LETÝ VĚKOVÝ ROZDÍL JIM NEBRÁNÍ

Share