Majitel starého domu náhodou zjistil, že se v jeho domě nachází tajné schodiště: Sestup po tajném schodišti byl první chybou

Majitel starého domu ve Spojených státech náhodou zjistil, že se v jeho domě nachází tajné schodiště, a sestoupil po schodech. Muž si myslel, že najde suterén, ale čekalo ho velké překvapení – zbývalo jen rozhodnout, zda je to příjemné nebo ne.

Alison Foskey/Zdroj: medialeaks.ru

Když Alison Foskey z Albuquerque koupil dům z roku 1951, měl podezření, že jeho domov má tajemství. V té době muž věděl, že během studené války místní nemocnice využívala prostory pro své vlastní potřeby, ale nový majitel ani netušil, jaké tajemství nemovitost v sobě uchovává.

Nález/Zdroj: medialeaks.ru

Jak později řekl Foskey, podařilo se mu náhodou zjistit, že pod jeho podlahou je poklop s žebříkem, který vede dolů. Po schodech vyšel Alison do velké prázdné místnosti, a předpokládal, že je to protiletecký kryt.

Nález/Zdroj: medialeaks.ru

Nebylo to však poslední překvapení: protiletecký kryt byl po několik desetiletí tak dobře zachován, že v něm zůstalo i jídlo.

Nález/Zdroj: medialeaks.ru

Alison navíc našel v místnosti brožury s vysvětlením, jak se chovat v případě jaderného útoku.

Nález/Zdroj: medialeaks.ru

Alison mimo jiné našel starou pláštěnku, dva nepoužívané zubní kartáčky a dokonce i starý ventilátor, který zjevně sloužil k udržení přijatelné teploty v uzavřeném prostoru.

Alison se přiznal, že nedokáže vysvětlit, zda jeho nález ho těší nebo straší. V každém případě plánuje pečlivě prostudovat prostory a zjistit, jak je využít.

ČTĚTE TAKÉ: OBYVATELE JEDNOHO DOMU SE ROZHODLI, ŽE CHTĚJÍ MÍT KRÁSNÉ POSCHODÍ A VRHLI SE DO PRÁCE: JAK NYNÍ VYPADÁ JEJÍCH VCHOD

PSALI JSME: MUŽ SI POSTAVIL EKOLOGICKÝ DŮM NA KOLECH A TEĎ JE PRODÁVÁ PO CELÉM SVĚTĚ: JAK TAKOVÉ BYDLENÍ VYPADÁ

Share