Pekarová Adamová zkritizovala Babiše a Okamuru: nelíbí se jí, jaká témata používají během předvolební kampaně

Volební kampaň jde do tuhého a předseda vlády Andrej Babiš k ní používá téma migrantů a EU. Je o tom přesvědčená šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová . Informuje CNN Prima NEWS.

Dle slov předsedkyně TOP 09, která je součásti koalice SPOLU, Babiš EU kritizuje, ale když jsou nějaké problémy tak se na ni spoléhá.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

„Panu Babišovi pomoc nesmrdí. Když jsme potřebovali na začátku pandemie roušky, v tu chvíli byla EU nejlepší,“ uvedla politička.

Další téma, které ministerský předseda aktivně využívá jsou podle Pekarové migranti. Poslankyně dodává, že Babiš místo vypracování programu, straší občany imigranty.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Ke hnutí ANO se již tradičně v uprchlické hrozbě přidává také SPD, které vede Tomio Okamura. Předseda strany dokonce chce mít spojence, který by měl v budoucí Sněmovně partnera se stejným názorem na imigranty.

Okamura promluvil o výroku předsedy Pirátů Ivana Bartoše, který prohlásil, že by mu nevadilo, kdyby v Evropa byla muslimská. Šéf SPD dodává, že to je nepřípustné a nechce být spojencem podobných stran.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Ovšem Bartoš to řekl ještě před dvanácti lety a nyní má údajně na migranty jiný názor.

Pekarová zdůraznila, že Okamura a Babiš o imigraci vždy mluví před volbami a je to úsměvné. S humorem dodala, že by se tato dvojice politiků měla chytnout za ruce a hledat uprchlíky na hranicích.

PSALI JSME: СOVID MĚL VÝZNAMNÝ VLIV NA VZDĚLÁVÁNÍ DĚTI: JAK MUSÍ PROBĚHAT NÁVRAT DO PREZENČNÍ VÝUKY

PŘIPOMÍNÁME: CO SE MŮŽE ZDRAŽIT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ: ZMĚNA SE PRAVDĚPODOBNĚ DOTKNE KAŽDÉHO OBČANA

Share