„Jsem na sebe pyšná, že jsem to nezačala řešit na poslední chvíli“: herečka Holubová promluvila o dědičné indispozici, která ji trápí

Eva Holubová ráda mluví o svém soukromí a nedávno herečka prozradila, že trpí dědičnou nemocí hypertenzí (vysoký tlak). Má ale štěstí, že to rychle zjistila a s indispozicí bojuje. Píše o tom web blesk.cz.

Vysoký krevní tlak obtěžuje mnoho lidí a obecně se této nemoci říká tichý zabiják, protože se postižení často ani nepociťuje a neví se o něm.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

„Jsem na sebe pyšná, že jsem to nezačala řešit na poslední chvíli,“ prohlásila Holubová s tím, že přizpůsobí svůj životní styl tomuto postižení.

Herečka říká, že si lidé stres většinou způsobují sami, když něco nechávají na poslední chvíli nebo nedokážou unést to, co si vezmou. „Pak nevíme, kam a co dřív,“ zdůraznila Eva Holubová.

Umělkyně říká, že si musíme umět správně rozvrhovat svoje povinnosti. Přiznává ale, že to moc neumí, i když se snaží.

Během plánování herečka nezapomíná na odpočinek a volný čas, který využívá k různým činnostem jako je praní, focení zahrady či cvičení před spaním.

Eva Holubová / Zdroj: youtube.com

Holubová radí nenechat se tlačit do kouta a brát toho moc najednou. Nakonec herečka dodal, že nesmíme dramaticky prožívat složité situace, protože tím k jejich řešení neprospějeme a budeme si akorát ničit zdraví.

Je nyní zvědavá, jak jí to dlouho vydrží.

Psali jsme:„Vakcína, která má registraci pro děti ve věku 12-16, se neliší od té, která se používá pro dospělé“: Proč rodiče nechtějí dát vakcínu dětem

PSALI JSME: PETR KOSTKA SE NAKONEC OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI: KAM PŘIŠEL ZNÁMÝ HEREC PO MĚSÍCÍCH DOMA

PŘIPOMÍNÁME: HELENA VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA SVŮJ RECEPT NA SKVĚLOU POSTAVU: „NEZNÁM, JAK SE ŘÍKÁ, CO JE DLOUHO SEDĚT“

Share