„Nádherný, fascinující okamžik“: Lucie Benešová se těší na další přírůstek do rodiny. Už zná i pohlaví dítěte

Herečka Lucie Benešová se připravuje na novou roli, ale už v reálném životě. Na svých sociálních sítích prozradila, že se brzy stane babičkou. Kromě toho promluvila i o pohlaví dítěte. Píše o tom server eXtra.cz.

Lucie Benešová / Zdroj: youtube.com

Dcera herečky Sára a její partner Honza očekávají potomka. Budoucí babička měla možnost zjistit, kdo se brzy objeví v jejich rodině, neobvyklým způsobem.

Přinesli dort, na kterém byly vyrobeny znaky kluka a holky z marcipánu. Všichni sledovali, jaká bude náplň uvnitř dortu, modrá nebo růžová.

Lucie Benešová / Zdroj: youtube.com

„Nádherný, fascinující okamžik!“ uvedla na svém Instagramu Lucie Benešová. Byla nervózní a čekala, jaká bude náplň uvnitř dortu, aby zjistila pohlaví dítěte.

Náplň byla růžová, to znamená, že se Sáře a Honzovi brzy narodí holčička. Herečka přiznala, že se sice cítí ještě mladá, ale na roli babičky se také těší.

Lucie Benešová / Zdroj: youtube.com

Její fanoušky však zajímala jedna otázka, totiž kdo dort upekl, pokud ani rodiče neznali pohlaví svého potomka. Vysvětlení bylo velmi logické, totiž dort upekla kuchařka, které pohlaví dítěte sdělila paní doktorka.

Samozřejmě, po této zprávě v komentářích mnoho lidí napsalo gratulace a další příjemná slova.

Lucie Benešová vždy chtěla mít velkou rodinu a brzy bude její rodina větší o jednoho člena. Celkem má dva syny, a to Luciána a Štěpána, a také dvě dcery, a to Laru a Sáru. Sára je její jediná adoptivní dcera.

Psali jsme:„Kde je hodně lásky, tam se vejde hodně čivav“: Simona Krainová ukázala nového člena rodiny

PSALI JSME: JAK DNES VYPADÁ HOLČIČKA Z REKLAMY KOFOLA: TATO REKLAMA SE POPRVÉ OBJEVILA NA OBRAZOVKÁCH PŘED 18 LETY

PŘIPOMÍNÁME: O ZEMANA 24 HODIN DENNĚ PEČUJE ZDRAVOTNICKÝ PERSONÁL: KOLIK SESTŘIČEK POMÁHÁ PREZIDENTOVI

Share