Jak dnes vypadá holčička z reklamy Kofola: tato reklama se poprvé objevila na obrazovkách před 18 lety

Před 18 lety byla natočena populární reklama na Kofolu. Mnoho diváků si pamatuje roztomilou holčičku s otcem, kteří se setkali s divočákem v lese. Lidé si ji pamatují jako malou holčičku, ale teď už je to dospělá krásná žena. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Pro mnoho Čechů jsou součástí Vánoc nejen dárky nebo vánoční stromek, ale také reklama na Kofolu. Diváci ji viděli poprvé v roce 2003 a od té doby nebyla tato reklama nahrazena žádnou jinou.

Reklama na Kofolu / Sandra Flemrová a Josef Polášek / Zdroj: youtube.com

Dnes už asi každý ví, že pokud děvčátko vydrží nepapat až do večera, tak uvidí zlaté prasátko. Rozhodně se tato reklama stala součástí vánoční atmosféry v naší zemi.

Tato holčička se však již stala dospělou ženou, dnes je jí 22 let. Roli dcery hrála Sandra Flemrová, roli otce ztvárnil herec Josef Polášek.

Během natáčení jí bylo 3,5 roku, takže dnes by ji už asi málokdo poznal. Už to není roztomilá holčička, ale krásná dospělá žena. Nyní je studentkou a studuje v Plzni.

Firma Kofola si uvědomuje, že tato reklama se stala pro diváky oblíbenou, proto jsou zástupci společnosti vděční nejen hercům, kteří ztvárnili role otce a dcery, ale také všem divákům.

Reklama na Kofolu / Sandra Flemrová / Zdroj: youtube.com

Podle manažerky firmy Nikola Gschwentnerové by bez přízně diváků jejich společnost tuto reklamu každý rok nepouštěla, ale to se děje. Řekla to pro pro Život v Česku.

PSALI JSME: JAKÉ OBLEČENÍ BY BYLO VHODNÉ PRO ŠTĚDRÝ DEN: „MUSÍME SE VŽDY NÁLEŽITĚ OBLÉCI,“ ŘEKL LADISLAV ŠPAČEK

PŘIPOMÍNÁME: MIROSLAV ETZLER PROZRADIL, JAK SE MU V NEMOCNICI SPLNIL SEN

Share