„Já opravdu nevím, co se se mnou děje“: Marta Kubišová prozradila, jak se cítí po třetí dávce očkování

V poslední době na veřejnosti není vidět zpěvačka Marta Kubišová, která má strach z koronaviru. Několikrát se již o tom v médiích zmínila. Teď dokonce prozradila, že má zdravotní potíže a neví, jak se bude v příštích dnech cítit. Píše o tom web sedmicka.tyden.cz.

Příští rok umělkyně oslaví již 80. narozeniny a zdá se, že je stále ve výborné formě. Velký vliv na ni ale měla koronavirová epidemie a Kubišová několik krát říkala, že má strach s nákazy a bojí se dokonce vycházet z domova. Navíc se přidaly i zdravotní potíže.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka uvedla, že má hodně nabídek k vánočním rozhovorům, ale neví, co s ní bude v prosinci. „Je to teď hodně těžké…,“ prohlásila Marta Kubišová s tím, že má za sebou třetí dávku očkování, po které se jí udělalo zle.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Před podáním vakcíny se cítila špatně, ale nakonec očkování podstoupila. Kromě toho se u zpěvačky rozjela laryngitida a kvůli zahlenění ráno nemůže ani mluvit.

Marta Kubišová / Zdroj: Profimedia

Stále se bojí vycházet ven a nepřeje tomu ani epidemická situace, která není vůbec příznivá. „Všude se to hemží různě nakaženými lidmi,“ říká vystrašená Kubišová, která ani moc nevěří, že se situace v brzké době zlepší.

Zdravotnický personál však neviní a tvrdí, že pro doktory je situace obzvlášť složitá.

Mohlo by Vás zajímat:Wielka tajemnica księżnej Diany ujawniona. Czy to ona pierwsza zdradziła Karola

PSALI JSME: GABRIELA PARTYŠOVÁ KOMENTOVALA PROJEV KARLA JANEČKA NA ČESKÉM SLAVÍKOVI: „CELÉ MĚ TO MRZÍ. VŠICHNI TADY VOLÁME PO SVOBODĚ“

PŘIPOMÍNÁME: FIALA ŘEKL, CO NÁŠ ČEKÁ PŘÍŠTÍ ROK: NOVÝ PREMIÉR UVEDL, ŽE TO BUDE VELMI SLOŽITÉ

Share