Gabriela Partyšová komentovala projev Karla Janečka na Českém slavíkovi: „Celé mě to mrzí. Všichni tady voláme po svobodě“

Během slavnostního předávání cen Český slavík pronesl matematik a miliardář Karel Janeček projev, který byl pro mnohé nečekaný. Řekl tehdy o neškodnosti koronaviru pro děti. Po těchto slovech se od něj mnozí distancovali. Moderátorka, zpěvačka a herečka Gabriela Partyšová se k této situaci vyjádřila. Píše o tom server Super.cz.

Moderátorka a zpěvačka řekla, že ten večer, kdy se konal ceremoniál předávání cen Český slavík, byl určitě hezký. Rozhodně je ráda, že se svátek muziky opět vrátil.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho komentovala vystoupení Karla Janečka i to, že se od jeho projevu mnozí distancovali.

„Celé mě to mrzí. Všichni tady voláme po svobodě, a když někdo řekne svůj názor, ať je jakýkoli, tak je pranýřován,“ řekla Gabriela Partyšová pro Super.cz.

Karel Janeček / Zdroj: youtube.com

Dodala, že neví, jak by se měla vyjadřovat k politice, koronaviru nebo očkování, protože je známou osobností. Podle jejího názoru se nyní někteří lidé bojí říci svůj názor na nějakou věc, protože by to mohlo být použito proti nim.

Herečka a zpěvačka věří lékařům a těm odborníkům, kteří rozumí lidskému organismu. Rozhodně se jí ale nelíbí, že kvůli vyjádření názorů dochází ke konfliktům.

Gabriela Partyšová / Zdroj: youtube.com

Připomněla například případ profesora Jana Pirka. Na začátku epidemie řekl svůj názor na koronavirus, poté ho mnozí kritizovali, často se o tom psalo v médiích. Pro něj to rozhodně nebylo dobré období v životě.

TV Nova se distancovala od výroků Karla Janečka a uvedla, že jeho projev byl nečekaný. Moderátorka a zpěvačka o tom četla v médiích, ale doufá, že si každý uvědomil, že matematik a miliardář jen řekl svůj názor.

Gabriela Partyšová / Zdroj: Super.cz

Gabriela Partyšová by si přála, aby lidé byli k sobě tolerantnější a aby rozuměli názorům jiných lidí.

PSALI JSME: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. NEPOSLOUCHÁ RADY LÉKAŘŮ. ŠLA NA KŘTINY PRAVNOUČAT: PRVNÍ FOTOGRAFIE PO NEMOCI

PŘIPOMÍNÁME: “V CELKOVÉM SOUČTU MYSLÍM, ŽE JE TO DOBRÉ A BUDE DOBRÉ”: KAREL JANEČEK PROMLUVIL O SVÉM VYSTOUPENÍ NA ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK

Share