Žilková překvapila své fanoušky: herečka prozradila, že čekala dítě se slavným režisérem

Asi nevíte, že herečka Veronika Žilková v minulosti potratila dítě čekala s režisérem Jiřím Menzelem. O soukromí umělkyně se nyní můžete dozvědět v knize spisovatele Petra Macka a jmenuje se Dělte dvěma postupně. Píše o tom web ahaonline.cz.

Žilková to vše popisovala jako bláznivou lásku, i když chápala, že není jediná. Vzdát se režiséra ale nechtěla.

Veronika Žilková/Zdroj: youtube.com

Vše změnilo její těhotenství. Herečka prozradila, že si mnoho dívek v podobné situaci zničí život, protože rozumí, že otec potomka není partnerem navždy a má i jiné ženy.

Jiří Menzel / Zdroj: youtube.com

„A já věděla, že Menzel má holek víc,“ uvedla Žilková. Stalo se to v období, kdy Veronika prožívala těžké chvilky. Dozvěděla se o zradě manžela a již měla dceru Agátu.

Veronika Žilková/Zdroj: instagram.com

Nechtěla být sama na dvě děti, i když rozhodování bylo velmi těžké. „Potrat pro mě byl rozvodem s Bohem,“ prozradila Žilková a dodala, že o té doby necítí, že je hodná a Bůh o ni pečuje.

Určitě toto prohlášení překvapilo velký počet fanoušků slavné herečky.

Mohlo by Vás zajímat:Brad Pitt i Sharon Stone odnowili starą relację. Co na to była żona Angelina Jolie

PSALI JSME: „NÁDHERNÝ, FASCINUJÍCÍ OKAMŽIK“: LUCIE BENEŠOVÁ SE TĚŠÍ NA DALŠÍ PŘÍRŮSTEK DO RODINY. UŽ ZNÁ I POHLAVÍ DÍTĚTE

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA HLŮŠKOVÁ ZATÍM NEMŮŽE OPUSTIT PÁKISTÁN: PÁKISTÁNŠTÍ CELNÍCI TVRDÍ, ŽE MAJÍ NOVÉ DŮKAZY A CHTĚJÍ PODAT ODVOLÁNÍ

Share