„Chtěla bych se tomu věnovat ještě víc“: Zuzana Bubílková prozradila, na čem je závislá a co ji drží ve formě

Moderátorka Zuzana Bubílková nestárne a stojí za tím těžká práce. Nechybí samozřejmě ani tréninky v posilovně a přiznává, že se cítí divně, pokud dva dny vynechá. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Věk Zuzany Bubílkové naznačuje, že by mohla již volný čas trávit někde na chatě, ale ona v klidu nevydrží ani minutu. Ráda proto sportuje a nyní uvedla, co jí drží v kondici.

Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

„Chodím už asi třicet let do posilovny. Chtěla bych se tomu ale věnovat ještě víc,“ prozradila moderátorka s tím, že v posilovně nyní může strávit více času kvůli zrušeným představením.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková/Zdroj: instagram.com

Bubílková před nedávnem navštěvovala fitness centrum společně s hercem Jiřím Krampolem, ale v poslední době mezi nimi jsou vlažné vztahy a cvičí sama.

Moderátorka přiznává, že nerada zkoumá nové vrásky na obličeji a čas věnuje cvičení. Bez pohybu si prý už neumí představit život.

Věnuje se mimo jiné i běhání, které v zimě nahrazuje bazénem. Bubílková říká, že využívá služeb trenéra a její forma je mnohdy lepší než u mladších ročníků.

Psali jsme:„Idylka mezi nimi skončila“: Spor mezi Sarou Sandevou a Jakubem Prachařem. Co se stalo mezi milenci

PSALI JSME: JIŘÍ PAROUBEK OSTŘE KRITIZOVAL KABINET PETRA FIALY: „VLÁDA UKAZUJE NA MNOHA MÍSTECH, ŽE JE NEKOMPETENTNÍ“

PŘIPOMÍNÁME: LILIA KHOUSNOUTDINOVA PROZRADILA, PROČ BY KAREL JANEČEK MOHL MÍT ÚSPĚCH V PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH: ŘEKLA TAKÉ, CO BY DĚLALA, KDYBY SE STALA PRVNÍ DÁMOU

Share