Zvířecí horoskop: Jaké je vaše spřízněné zvíře podle vašeho znamení zvěrokruhu

Ženy jsou často přirovnávány k zákeřným predátorům: láskyplná kočka nebo rozzlobená lvice. Podle astrologů může ženské znamení zvěrokruhu říci, jak vypadá zvíře.

Ženy/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena Kozoroh se narodila proto, aby se věnovala svému manželovi, blízkým, práci, proto ji lze přirovnat k věrnému psovi. Taková žena často skrývá svou potřebu lásky pod maskou nezávislosti.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena narozená ve znamení zvěrokruhu Vodnář je plně v souladu s fretkami. Pouze jeden okamžik může oddělit mírové chování a náhlý chaos v jejich domě, který sami provokují.

Představitelky znamení Ryb jsou elegantní a mazaní. Ryby se proto srovnávají pouze s liškou. Vždy jsou krásné a zároveň nebezpečné. Je to skvělá manipulátorka.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena Beran je měkký, načechraný mýval, který se v případě nebezpečí dokáže stát skutečným zabijákem. Nikdy nepociťují strach, prokazují mimořádné odhodlání.

Býk, stejně jako medvědi, je považován za moudrého a zároveň velmi kontroverzního. Taková žena se vyznačuje všemi nezbytnými vlastnostmi, které pomáhají vytvořit šťastnou a prosperující rodinu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Okouzlující Blíženci je plně v souladu s chováním divoké sametové kočky. Blíženci jsou vždy v centru pozornosti, obklopeni intrikami, komunikací, ale jejich vnitřní svět je neznámý les.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rak je skutečná lvice, protože je líná, nepřizpůsobená mladá slečna, která hledá silného krále, vládce sama pro sebe.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Znamení Lev se vyznačuje mimořádným půvabem, významem, ale přesto připomíná kočku domácí, vyžadující náklonnost, pozornost, péči. Milují lásku a chválu.

Zástupci Panny jsou skuteční osamělí vlci. To neznamená, že Panna preferuje samotu, je to jen to, že je extrémně moudrá a pečlivě si vybírá muže.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Váhy je skutečná panda. Medvěd, který dává přednost humánnímu způsobu krmení, symbolizuje klid, rovnováhu. Stejně jako panda Váhy dávají přednost harmonii a rovnováze.

Žena Štír je skutečný dravec – tygřice. Je prostě nemožné vysvětlit chování dravce – dělá si, co chce, podmaňuje si své oběti a sbírá trofeje v podobě srdcí.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kosatka je skutečná žena Střelec. Klidně, pokojně bloudí světem, nikoho neodsuzují, málokdy zaútočí na ostatní. Nevěnují pozornost chování ostatních.

PSALI JSME: 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU KTERÁ ŽIJÍ MNOHEM DÉLE NEŽ OSTATNÍ: MOŽNÁ JSTE MEZI NIMI

ČTĚTE TAKÉ: JAK LIDE SNÁŠEJÍ ROZCHOD DLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share