Jak lide snášejí rozchod dle znamení zvěrokruhu

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Beran

Pokud iniciativa pochází od Berana, znamená to, že vztahy se skutečně ocitly ve slepé uličce a je to skutečně promyšlené rozhodnutí. Pokud byl opuštěn právě Beran, pak čekejte něčeho špatného: poškozené ego je schopno velkého skandálu.

Býk

Býk se snadno sbližuje s jinými lidmi, a proto je rozloučení s partnerem těžké. Když jím někdo dá kopačky, nějakou dobu trpí, vše analyzují a promýšlejí, a nakonec v klidu berou svůj osud.

Blíženci

Pokud se chcete rozloučit se zástupcem tohoto znamení, musíte s ním přestat mluvit a pak vás sám opustí. Pokud rozhodnutí o rozchodu přijme on sám, pak v tomto případě je důmyslný plán, aby vše bylo uspořádáno tak, že ve všech potížích je na vině partner, což bude skvělý důvod k rozchodu.

Rozchod / ilustrační foto / Zdroj: jemchyjinka.ru

Rak

Pro Raky je velmi obtížný rozchod, protože stejně začíná si vzpomínat na dobré okamžiky ve vztahu, ať už iniciuje rozchod kdokoliv. Pokud je Rak ten, kdo byl opuštěn, okamžitě zapomene na všechno špatné, co bylo ve vztahu, protože prostě nemůže zvládnout pocit ztráty.

Lev

Hlavní pocit, který Lev zažívá, je šok. Lev prostě nemůže uvěřit, že někdo chce opustit tak krásné stvoření jako je on. Pokud ale o rozchodu rozhodne on sám, udělá to tak, aby přerušil všechny vazby s bývalým partnerem.

Panna

Bez ohledu na to, kdo koho se rozhodl opustit, Panna vyvine veškeré úsilí, aby se vyhnula skandálu a provedla proces odloučení co nejvíce civilizovaně.

Rozchod / ilustrační foto / Zdroj: vesti.ua

Váhy

Obvykle se měsíc nebo ještě více věnují analýze současné situace, která je zvažována ze všech možných úhlů, a poskytují partnerovi řadu příležitostí k nápravě. Pokud se Cáhy ocitnou v roli opuštěného partnera, nesnaží se vrátit starý vztah.

Štír

Zástupci tohoto znamení, ve srovnání s jinými lidmi, prožívají zlomy nejvíce bolestivě. Jsou silně svázáni se svými partnery a jakýkoli rozchod je pro ně podobný konci celého života. Pokud opustíte Štíra, pokusí se vás mučit svým žárlivým chováním.

Střelec

Mezi zástupci tohoto znamení a jejich partnery jsou především stanoveny lidské vztahy. Proto je při rozchodu nejtěžší se smířit s myšlenkou, že především ztrácejí přítele. Pokud se ocitnou na místě opuštěného partnera, začnou plakat, pít nebo hledat útěchu v nové osobě.

Rozchod / Ilustrační foto / Zdroj: timeforwoman.ru

Kozoroh

Zástupci tohoto znamení nemají dobrodružnou povahu, takže rozchod může způsobit vážné zranění. Pokud někdo dá kopačky zástupci tohoto zvěrokruhu, okamžitě je to zlomí a pak stráví spoustu času, aby se shromáždili a začali nový život. Pokud jsou oni iniciátory, pak určitě argumentují své rozhodnutí.

Vodnář

Zástupci tohoto znamení zpočátku popírají skutečnost, že došlo k rozchodu. Pokud se Vodnář stane iniciátorem rozchodu, věří, že bez svého bývalého partnera bude vše pro něj mnohem lepší. Pokud ho opustí, bude se chovat stejným způsobem.

Ryby

Zástupci tohoto znamení se vyznačují emocionalitou, takže proces rozloučení prožívají obzvláště bolestně. Rozchody z iniciativy Ryb se obvykle stávají, když se zamilují do jiné osoby.

Rozchod / Ilustrační foto / Zdroj: mk.ru

PSALI JSME: NEJLEPŠÍ ŽENY V DOMÁCNOSTI: ZÁSTUPCI JAKÉHO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ DOMA DOKONALOU ČISTOTU

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ ČEKÁ VELKÝ ÚSPĚCH V DRUHÉ POLOVINĚ LÉTA: KDOPAK TO JSOU

Share