Zhubla o 408 kg a opustila manžela: Jak nyní žije nejtlustší žena na světě

Zhruba před deseti lety překonala váha Myry Lizbet Rosalesové všechny možné rekordy. Mexičanka byla údajně nejtěžší ženou světa s oficiální váhou 500 kilogramů. Pro mnoho lidí byla Myra děsivým příkladem toho, co se stane, když si nehlídáte váhu a konzumujete nezdravé jídlo v obrovském množství, aniž byste se starali o své zdraví.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Monotónní život, který jako by se zastavil, narušila tragická událost v rodině – smrt synovce. Pětisetkilová Rosalesová navíc sama vzala vinu za chlapcovu smrt na sebe. Ta jednou zavolala policii a přiznala se k neúmyslnému zabití syna své sestry. Myra tvrdila, že dítě omylem umačkala rukou.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Z forenzní zprávy však jasně vyplývá, že prostě nedokázala zvednout ruku natolik, aby někoho zranila, což se v této situaci zdá být poněkud ironické. Ve skutečnosti za všechno mohla Myřina sestra – chlapcova matka.

Sestra a synovec/Zdroj: brainum.ru

Přesvědčila ji, aby vzala vinu na sebe, s odůvodněním, že Rosalesová se svou velkou váhou a zdravotními problémy do vězení prostě nepůjde. Když byl podvod odhalen, dostala sestra ženy 15 let vězení. Rodinné drama bylo silným impulsem ke změně osudu Mexičanky.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Tehdy se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou. Žena šla pod nůž chirurga, podstoupila sérii operací, při nichž jí byly odstraněny tukové zásoby, přebytečná kůže. A tak zhubla asi o 200 kilogramů.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Pod dohledem lékařů a odborníků na výživu si Rosalesová začala hlídat stravu, a jakmile jí to zdravotní stav dovolil, přidala cvičení.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Výsledek, kterého Myra dosáhla, je ještě více šokující než její váha v nedávné minulosti. Podařilo se jí zhubnout 408 kilogramů.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Mimochodem, Myra se přiznala, že se rozešla se svým manželem. Mexičanka neprozradila, proč se její vztah s pečujícím manželem skončil. Ujistila však, že s exmanželem zůstali přátelit.

Myra Lizbet Rosalesová/Zdroj: brainum.ru

Nyní je Myra šťastná, sebevědomá, zdravá a energická žena, která si užívá každý den svého života.

PSALI JSME: JE SILNÁ ŽENA: ABY ZACHRÁNIT MANŽELSTVÍ A OTĚHOTNĚT, DÍVKA ZHUBLA PŘES 200 KILOGRAMŮ

ČTĚTE TAKÉ: KDYŽ JI MANŽEL OPUSTIL KVŮLI JINÉ, ŽENA ZHUBLA A ZKRÁSNĚLA: TEĎ JI CHCE ZPĚT

Share