Když ji manžel opustil kvůli jiné, žena zhubla a zkrásněla: Teď ji chce zpět

Lynn Chimp nelze označit za štíhlou. Potkala však muže, kterého čísla na váze nijak nevyvedla z míry. Brzy ji požádal o ruku a po svatbě jí ani jednou nenaznačil, že by měla držet dietu.

Pár kilo navíc / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Byli docela šťastní, dokud se nestalo něco, co Lynn navždy změnilo. Žena zjistila, že se její manžel zamiloval do jiné. Nebyla jí vůbec podobná: štíhlá, krásná – mohla dostat kteréhokoli muže, ale vybrala si právě jejího manžela.

Po tomto incidentu se Lynn na sebe podívala do zrcadla. Uvědomila si, že musí uzdravit nejen svou duši poškozenou manželovou nevěrou, ale také své tělo, „zabité“ léty nezdravého stravování a přejídání.

Lynn Chimp / Zdroj: youtube.com

Správná strava a cvičení byly nejlepšími způsoby, jak se změnit. V té době měla Lynn téměř 130 kilogramů. Rozhodla se přijmout drastická opatření. Zapomněla na cestu do všech fastfoodů, kde se dříve stravovala, a pak si najala osobního trenéra, který jí sestavil dietní a cvičební program.

A po chvíli si Lynn všimla, že se její tělo začíná proměňovat. Odraz v zrcadle na ni nepohlížel jako na „nenáviděnou tlustou dámu“, ale jako na ženu, kterou vždycky snila být. Atraktivní, štíhlá a především sebevědomá.

Lynn Chimp / Zdroj: youtube.com

Lynn dnes

Dívka svému manželovi dávno odpustila a je mu dokonce vděčná za tento otřes. Koneckonců nebýt této události, pravděpodobně by dál zvyšovala váhu a ničila si zdraví. To však v žádném případě nesnižuje Lynniny zásluhy, protože neseděla celý den na gauči a nejedla svůj žal – tvrdě pracovala.

Lynn Chimp / Zdroj: youtube.com

Proměna trvala 18 měsíců. Za rok a půl se jí podařilo zhubnout 76 kilogramů! Dnes si dívka užívá nového života a pokračuje v práci na svém těle.

A to nejlepší na tom je, že když viděl novou Lynn, její bývalý manžel se do ní znovu zamiloval a chtěl ji za každou cenu získat zpět, ale už bylo pozdě. Dívka této velkorysé příležitosti nevyužila, protože usoudila, že kdo jednou podvedl, snadno to udělá znovu. Začala svůj život s čistým štítem a my jí přejeme hodně štěstí!

 

PSALI JSME: NIKDY NENÍ POZDĚ: DŮCHODKYNĚ V 90 LETECH PRACUJE JAKO FITNESS INSTRUKTORKA

PŘIPOMÍNÁME: DÍTĚ POPRVÉ UVIDĚLO RODIČE: KDYŽ MU NASADILI BRÝLE, ČEKALI NA JAKÉKOLIV EMOCE, ALE NE TAKOVÉ

Share