Žena zhubla 50 kg a jejím hlavním tajemstvím je přestat s dietami a začít jíst všechno, co se chce

Caitlin Trick je 21 let a 11 z nich strávila s nadváhou. Dívka utrpěla v deseti letech zranění kolena, kvůli němuž musela změnit aktivní životní styl na pasivní a čísla na jejích váhách začala rychle stoupat.

Caitlin Trick / Zdroj: medialeaks.ru

„Začala jsem přibírat na váze, když jsem si vážně poranila koleno. Musela jsem dlouho chodit o berlích a sedět doma. Takže z nudy jsem začala jíst,“ prozradila Caitlin.

Trick si uvědomovala, že se každým dnem zvětšuje, ale nemohla s tím nic dělat.

Caitlin Trick / Zdroj: medialeaks.ru

„Dobře jsem si uvědomovala svou váhu a to, že jsem byla větší než ostatní děti. Čím jsem byla starší, tím větší byla moje váha. Nechtěla jsem trávit čas s přáteli, raději jsem si dala pizzu před televizí.“

Zlom nastal v životě každého a Caitlin ho měla během studia na univerzitě v roce 2019. Dívka vážila 107 kilogramů a rozhodla se zhubnout, protože přebytečná kila ovlivnila její bolavé koleno.

„Lékaři říkali, že moje váha je velká zátěž na klouby a koleno to prostě nemůže vydržet.

Caitlin Trick / Zdroj: medialeaks.ru

Trick zahájila své období vyčerpávajících diet, hladovění a počítání kalorií každého gramu jídla, které jedla. Ale nepomohlo to. Kilogramy se vracely zpět, stejně jako zvyk jíst tři pizzy týdně.

„Vyzkoušela jsem 16 aplikací na počítání kalorií, ale nic nepomohlo.“

Dívka byla již připravena se vzdát, když narazila na komunitu lidí se stejným problémem jako ona. Caitlin se rozhodla vstoupit do ní, i když zpočátku jí bylo nepříjemné diskutovat se všemi o její postavě.

Studentka navštěvovala skupinové kurzy, na kterých se lidé s nadváhou snažili vyřešit svůj problém a zároveň měnit svůj postoj k jídlu. Podstatou tohoto přístupu je neomezovat se, ale zcela obnovit své stravovací návyky a nedělat jídlo smyslem existence. Hlavní věci bylo naučit se poslouchat své tělo a rozpoznat skutečný hlad.

Caitlin Trick / Zdroj: medialeaks.ru

Trick přiznává, že právě to jí pomohlo shodit polovinu své váhy. Celý život ona se snažila zhubnout na vysněných 59 kilogramů, ale vědomě přistupovala k procesu hubnutí až v posledních dvou letech.

Caitlin navíc tvrdí, že nic neodmítá a může sníst, co chce, třeba těstoviny nebo burgery. Ona si je jista, že nepřibere, protože ví, že druhý den se vrátí ke správné výživě, která vše vynahradí.

„Můžu jíst těstoviny, hamburgery, chipsy a dokonce i čokoládu. To všechno mi neublíží, protože vím, jak je správně jíst.“

Trick začala sportovat poté, co většina jejích kilogramů odešla. Teď chodí třikrát týdně do posilovny, hodně chodí a jezdí na kole.

Caitlin Trick / Zdroj: medialeaks.ru

„Hubnutí mi změnilo život! Nyní mohu dělat věci, které jsem si předtím nemohla dovolit: zkřížit nohy vsedě, běžet po schodech, a také se setkat s přáteli, aniž bych se za sebe styděla.“

PSALI JSME: POTÉ, CO MOJE MATKA ODEŠLA DO DŮCHODU VŠE SE ZMĚNILO: NEDÁ SE S NÍ VYDRŽET

PŘIPOMÍNÁME: PES SPADL DO ŘEKY A SÁM SE NEMOHL DOSTAT NA BŘEH: KDYŽ HO MUŽ ZACHRAŇOVAL, UVIDĚL POD VODOU NĚCO ZVLÁŠTNÍHO

Share