Poté, co moje matka odešla do důchodu vše se změnilo: Nedá se s ní vydržet

Pro mnoho lidí je léto časem pro dovolenou – teplé počasí, moře, slunce, pláž. Ale pro mě je to skvělý čas, protože v tomto období moje matka odjíždí na tři měsíce na chatu a vrací se až na podzim.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Obvykle tchyně ovlivňují život zeťům, ale v mém případě je opak pravdou. Moje matka zbožňuje mého manžela a někdy se mi zdá, že je to její syn, a já jsem snacha. Ne, samozřejmě, miluji svou matku ale se ona moc přeměnila poté, co odešla do důchodu.

Žena/Zdroj: http://kakzachem.ru

Jde o to, že máma celý život pracovala v továrně, kde zastávala vedoucí pozici, takže je zvykla působit a kontrolovat každého. Když uklízím, ona sleduje a dvakrát zkontroluje, zda jsem dobře utřela prach a umyla podlahu.

Ženя/Zdroj: http://kakzachem.ru

Po umytí nádobí, moje matka navíc opláchne. A je také nepříjemné, když kritizuje to, jak vychovávám svého syna. Když za mnou přijdou moji kamarádky, moje matka upeče koláče a začne říkat, že kdyby s námi nežila, už dávno bychom zemřeli hladem.

Žena/Zdroj: http://kakzachem.ru

Syn také je ovlivněn babičkou. Pokaždé, když přinese špatnou známku ze školy nebo udělá něco chybně, babička mu řekne, že je to kvůli mě. Stručně řečeno, je prostě nesnesitelné žít s vlastní matkou.

Nabídla svému manželovi, aby jsme se přestěhovali do pronajatého bytu, ale on si myslí, že je iracionální utrácet peníze za nájem, pokud máme všichni dostatek místa ve třech pokojích. A navíc řekl, že musím více mlčet, aby se můj vztah s matkou zlepšil.

Žena/Zdroj: http://kakzachem.ru

Po jednom incidentu, kdy jsme měli silný skandál, jsem požádala aby jsme se odstěhovali, ale moje matka byla proti. Poslední kapkou bylo, že jednoho dne vešla do koupelny, během toho, co jsem se osprchovala a řekla mi, že špatně se osprchuji. To znamená, že jsem se 35 let sprchovala nesprávně?

Žena/Zdroj: http://kakzachem.ru

Už nevím, jak s ní mluvit. Bez ohledu na to, jak jsem se snažila s ni normálně zacházet, se náš vztah nezlepšil.

ČTĚTE TAKÉ: JE TĚŽKÉ TOMU UVĚŘIT: MATKA, KTERÁ PORODILA 11 DĚTÍ, NA RODINNÉM SNÍMKU VYPADÁ SPÍŠE JAKO JEJICH STARŠÍ SESTRA

PSALI JSME: SYN SI NEPAMATOVAL, ŽE JEHO MATKA UŽ JE V DŮCHODU: KVŮLI URÁŽCE ŽENA SKORO NA SVÉHO SYNA ZAPOMNĚLA

Share