Nejmilovanější členy rodiny Libuše Šafránkové: Čím se ve dnešní době zabývají vnuci slavné herečky

Libuše Šafránková byla jednou z nejtalentovanějších hereček 20. a 21. století, která bohužel zemřela 9. června v nemocnici. Poslední léta svého života ale nikde nehrála, ale některé členové její rodiny během přestávky herečky natočili spoustu snímků, a některé z nich dostaly i ocenění.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Před několika lety začali točit animované filmy vnuci známé herečky. Antonín, kterému je jen 12 let a Josef, kterému je 14. Kluci navštívili pořad 7 pádů Honzy Ďedka, ve kterém promluvili, že začali točit vlastní snímky už od roku 2018.

Josef řekl, že herecký talent zdědil jeho mladší bratr, kvůli čemuž všechny snímky prezentuje on. Josef všechny snímky režíruje, a rodiče jim pomáhají s financováním.

Josef a Antonín Abrhámovi/ Zdroj: iprima.cz

Podle slov kluků, Libuše jim dávala profesionální rády, jak zlepšit jejich animované filmy. “Dědečkovi se náš film líbil, připadalo mu to komické,” řekl Josef.

Vnuci známé herečky dokonce získali i cenu v soutěži Pražský filmový kufr, kterou dostali za film Přežívání v divočině podle Jima Křováka. Cenu dostali před smrti Libuše, kvůli čemuž babička ještě stihla jím pogratulovat.

Josef a Antonín Abrhámovi/ Zdroj: iprima.cz

PSALI JSME: “LIBUŠKA BYLA ANDĚL A TEĎ JE UŽ ANDĚL DEFINITIVNÍ”: EVA HRUŠKOVÁ PROMLUVILA O ODCHODU SVÉ KOLEGYNI LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ

PŘIPOMINAME: MÁ UŽ 5 DĚTÍ: JAK VYPADÁ A CO DĚLÁ JEDINÝ SYN HERECKÉHO PÁRU LIBUŠKY ŠAFRÁNKOVÉ A JOSEFA ABRHÁMA

Share