Má už 5 dětí: jak vypadá a co dělá jediný syn hereckého páru Libušky Šafránkové a Josefa Abrháma

Josef Abrhám mladší je synem dvou známých herců Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové. Věnuje se také umění, nestal se však hercem, ale stal se režisérem a scenáristou. V jednom z jeho filmů spolu hráli jeho rodiče. Přestože jeho rodiče měli jen jedno dítě, tedy jeho, ale on sám už má pět dětí. Píše o tom portál eXtra.cz

Josef Abrhám mladší asi nechtěl být ve stínu svých rodičů, tak se rozhodl pro sebe zvolit jinou cestu a stal se režisérem.

Josef Abrhám a Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

V roce 1996 začal své studium na FAMU. Tam studoval na Katedře dokumentární tvorby. Chtěl točit filmy, a tak to začal dělat už jako student.

Například v té době natočil takové krátké filmy jako Jak jsem tě poznala (2002), Sonar (2003) a Kopec srandy (2004). V roce 2013 natočil film Hoteliér, ve kterém hráli jeho rodiče Josef Abrhám starší a Libuše Šafránková.

Josef Abrhám starší a Josef Abrhám mladší / Zdroj: Blesk.cz

Natáčení filmu za účasti svých rodičů bylo podle něj poměrně snadné, z čehož měl jistě radost. Jeho otec také daboval jeho dokumentární filmy.

Na jedné straně byl film Hoteliér záznamem zkoušení hry, ale na druhé straně to byl intimní pohled na vztah mezi některými protagonisty.

Josef Abrhám mladší / Zdroj: Profimedia

Ve filmu jde také o to, jak starší herci vnímají současný svět, současný stav ve filmu a divadle. Pro mnohé z nich to bylo zklamání.

Josef Abrhám mladší měl dva vztahy, během nichž se mu narodilo pět dětí. Starší jeho synové Josef a Antonín už také pokračují v tvůrčích stopách své rodiny.

PSALI JSME: “LIBUŠKA BYLA ANDĚL A TEĎ JE UŽ ANDĚL DEFINITIVNÍ”: EVA HRUŠKOVÁ PROMLUVILA O ODCHODU SVÉ KOLEGYNI LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ ODJELA NA DOVOLENOU: S KÝM NYNÍ RANDÍ MODELKA

Share