Zeman se setkal s Babišem v nemocnici: premiér v demisi prozradil, jak se prezident cítí a Hrad dokonce zveřejnil společnou fotku

Premiér Andrej Babiš se po dlouhé době setkal v nemocnici s prezidentem Milošem Zemanem. Politik uvedl, že se hlava státu nyní cítí mnohem lépe a jeho stav je stejný jako před hospitalizací. Zeman již byl přemístěn na běžný pokoj. Píše o tom web tn.nova.cz.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

„Musím říct, že jsem velice překvapen, v jaké dobré kondici pan prezident je. Skutečně se mu zlepšil zdravotní stav,“ řekl Babiš po návštěvě prezidenta s tím, že prezidenta neviděl více než měsíc.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Babiš podotkl, že předchozí stanovisko Ústřední vojenské nemocnice již neodpovídá zdravotnímu stavu Miloše Zemana. Je prý v dobrých kondicích a premiér to slyšel během telefonního hovoru.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1460279727156039682

Lídr hnutí ANO uvedl, že s prezidentem mluvili o dalších postupech ohledně budoucí vlády. Petr Fiala se prý se Zemanem setká ve středu.

Andrej Babiš dodává, že s hlavou stát řešili i boj s koronavirem. Předseda vlády v demisi vysvětluje, že jeho vláda pracuje, ale nikdo nyní vir zastavit nemůže. Nedokáže ani říct, jaká situace bude o Vánocích.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1460243556543737857

Zeman byl hospitalizován ještě 10. října po sněmovních volbách. Minulý týden byl přemístěn na běžný pokoj a nyní má povolené návštěvy. Musí se ale splnit ihned několik podmínek – nesmí mít příznaky koronaviru, mít nasazený respirátor a návštěva nesmí trvat déle než půl hodiny.

PSALI JSME: „JE POTŘEBA PRACOVAT S TROCHU JINÝM KONCEPTEM PROTIEPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ“: JIŘÍ BERAN SE DOMNÍVÁ, ŽE SOUČASNÁ OPATŘENÍ NEMOHOU ŠÍŘENÍ VIRU ZASTAVIT

PŘIPOMÍNÁME: ALENA SCHILLEROVÁ UVEDLA, ŽE BY SE MOHLY ZVÝŠIT DŮCHODY: O KOLIK MŮŽE VZRŮST PRŮMĚRNÁ PENZE

Share