Z Finska se ozvala nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika: “Bolest z jeho odchodu je stále stejná“

První dcera oblíbeného a nejpopulárnějšího slavíka v České Republice, Dominika Gottová odletěla do Finska za manželem Timem.

Karel Gott a Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Dlouhou dobu žena nekomunikovala s českými novináři. Nakonec se ale ozvala poprvé po zimním návratu do skandinávské země.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

Důvodem, proč se ozvala, je výročí osmdesátých narozenin otce, Karla Gotta. Tuto příležitost zpěvákova dcera připomíná v Finsku. “Tatínek mi moc chybí a bolest z jeho odchodu je stále stejná,“ řekla. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Dominika Gottová/Zdroj: super.cz

Dodává, že bez ohledu na starší věk a na nemoc, v posledních rocích života chtěl Gott stále stejně pracovat. “Svojí prací obětoval pro miliony fanoušků,“ upřesnila.

Karel Gott/Zdroj: super.cz

Vdova zpěváka u příležitosti výročí vypustila do světa jeho autobiografii, která se zalíbila i Dominice Gottové. Dcera doplnila, že se aktuálně také zabývá přípravou další knihy o posledních rocích otce.

PSALI JSME: “NEDOKÁŽU POPSAT SVŮJ VDĚK“: U PŘÍLEŽITOSTI 82. NAROZENIN KARLA GOTTA, JEHO VDOVA VYDALA DO SVĚTA JEHO AUTOBIOGRAFII

ČTĚTE TAKÉ: KAREL GOTT V AUTOBIOGRAFICKÉ KNIZE PROZRADIL NĚKTERÁ TAJEMSTVÍ: NAPSAL, KDO Z JEHO BLÍZKÉHO OKOLÍ NA NĚJ DONÁŠEL STB

Share