Vyvracení dezinformací o očkování: Influenceři odmítli odměnu ve výší 500 tisíc za svou práce

Čeští influenceři po ostrém hodnocení odmítli polovinu milionu za cílem vyvracení dezinformací o očkování. O tom informuje na svých webových stránkách portál zpravy.aktualne.cz.

Jakub Gulab/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Česka vláda rozhodla působit na lidí docela novým a netradičním způsobem. Po domluvě s mladými influencery Annou Šulcovou a Jakubem Gulabem rozhodli veřejnosti ukázat co je pravda o očkovací látce.

Anna Šulcová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Anna a Jakub tak spolu natočili 7 videí, kde vyvracejí dezinformací o očkování v republice. Však dvojice vládní odplatu nepřijme.

Jakub Gulab/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Anička s Jakubem za námi přišli s tím, že chtějí vyvrátit mýty očkování na covid-19, a vymysleli proto kampaň sestavenou z krátkých videí s odborníky. Navíc to dělali úplně zadarmo,“ uvedl ředitel odboru komunikace Vladimír Vořechovský.

Anna Šulcová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Však vedoucí katedry marketingové komunikace Univerzity Karlovy Denisa Hejlová uvedla, že jejich myšlenky nejsou pochopitelné pro širokou veřejnost. A vláda by měla do budoucna myslet na to, co chtějí za té peníze koupit, ale ne o tom kde to musí umístit.

ČTĚTE TAKÉ: VLÁDA SE VYDALA NA TIKTOK: STÁLO TO ALE 500 TISÍC KORUN

PSALI JSME: ADAM VOJTĚCH PŘIZNAL, ŽE BY SE NA MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VRÁTIT NECHTĚL: PŘEDPOKLÁDÁ, ŽE ČESKO BUDE JEŠTĚ LETOS ŽÍT V NĚJAKÝCH OMEZENÍCH

Share