“Nikdy jsem je neviděla osobně”: Monika Bagárová smutně promluvila o rodičích a závislosti Makhmuda Muradova

26letá populární zpěvačka Monika Bagárová už dva roky má vztah s uzbeckým zápasníkem MMA Makhmudem Muradovým. Ve dnešní době promluvila portálu Blesk o jejich prvním seznámeni a také o rodičích Makhmuda, kterých Monika nikdy neviděla.

Dnes velké množství vztahu vzniká díky sociálním sítím. Stejný vznik vztahu měla i Monika, která napsala komentář pod fotografii Makhmuda na Instagramu.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov/Zdroj: instagram.com

Bagárová před dvěma lety popřála svému současnému partnerovi hodně štěstí k zápasu, a za čtyři dny vznikl jejich vztah, který je úžasný i ve dnešní době. Monika před 8 měsíci porodila pro Makhmuda dcerku Rumií, kterou spolu vychovávají.

Nejvíc zpěvačka ve vztahu nemá ráda to, že nezná rodiče svého partnera. “Nikdy jsem je neviděla osobně. Ale jsme velmi často v kontaktu a voláme si. Až situace dovolí, tak si konečně pomazlí svou vnučku,” uvedla krásná zpěvačka.

Monika Bagárová/Zdroj: youtube.com

Monika a Makhmud jsou jedním z nejstabilnějších páru v Českém showbyznysu, ale existuje jedná věc, která zpěvačku štve. Podle jejich slov, jsou to počítačové hry.

Bagárová je jistá, že její partner i ve svém staří bude hrát Dotu. “Věřím, že jednou počítač mrsknu o zeď. Díky Dotě znám všechny ruský sprostý slova,” řekla Bagárová.

Makhmud Muradov/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „JE TO TAKOVÁ INFORMACE, SE KTEROU SE POTŘEBUJU TROŠKU SAMA SŽÍT“: ZPĚVAČKA A HEREČKA ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY A PROZRADILA, ŽE JE KONEČNĚ ZDRAVÁ

PŘIPOMINAME: “TĚCH NESMYSLU VYCHÁZÍ AŽ PŘESPŘÍLIŠ”: DCERA DALIBORA JANDY OTEVŘENÉ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

Share