„Veřejně podpořit Babiše je dnes ukázkou statečnosti“: Andrej Babiš se vyjádřil k billboardům hnutí ANO

Nedávno se v Česku na některých místech objevily billboardy se sloganem Za Babiše bylo líp. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš ve svém videu Čau lidi uvedl, že tato kampaň byla věnována lidem, kteří podporují jejich hnutí. Informuje o tom server iDnes.cz.

Předsedkyně poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová nedávno pro CNN Prima News řekla, že za tyto billboardy zaplatilo jejich hnutí.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Podle ní se ANO k takovému kroku rozhodlo, protože zástupcům hnutí píšou lidí, kteří nejsou spokojeni s tím, jak současný kabinet řeší krizi.

Bývalý premiér ve svém videu uvedl, že jde o první kampaň ANO bez něj. Tato kampaň byla podle jeho slov věnována lidem, kteří podporují hnutí ANO.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Dodal, že na billboardech byli zobrazeni skuteční lidé, a to senioři, podnikatelé, studenti a další. Zdůraznil, že to nejsou herci.

„Chtěl bych jim za to poděkovat, protože veřejně podpořit Babiše je dnes ukázkou statečnosti,“ uvedl Andrej Babiš. Vyzval také ostatní spoluobčany, aby i oni vyjádřili svůj názor, protože právě to je cílem této kampaně.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Zástupci hnutí tuto kampaň neoznačili za volební, přestože se na podzim uskuteční komunální a senátní volby. Podle hlavního manažera hnutí ANO Jana Richtera kampaň „vychází spíše z aktuální situace“. Nevylučuje ale, že výdaje mohou být označeny jako součást volebních výdajů.

Kromě toho Andrej Babiš řekl, že chce 16. května začít jezdit po republice ve svém obytném vozu. Plánuje se s občany setkávat a komunikovat s nimi.

PSALI JSME: KOALICE SPOLU ZAHÁJILA KAMPAŇ PŘED KOMUNÁLNÍMI VOLBAMI: „PŘESVĚDČILI JSME VOLIČE, ŽE DOKÁŽEME VĚCI MĚNIT,“ UVEDL PETR FIALA

PŘIPOMÍNÁME: ZELENSKYJ SI NEMYSLÍ, ŽE SE PUTIN ZBLÁZNIL: RUSOVÉ ROZUMÍ TOMU, CO DĚLAJÍ

Share