„Lidé na to nejsou připraveni“: Zelenskyj prohlásil, že se Ukrajina nevzdá žádného území, a řekl, kdy skončí válka

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se domnívá, že se Ukrajinci nejsou připraveni vzdát části ukrajinského území ve prospěch Ruska, zvláště po smrti tisíců vojáků i civilistů. Uvedl to v rozhovoru s řeckou veřejnoprávní stanicí ΕRΤ.

Válka na Ukrajině/ ilustrační foto/ Zdroj: facebook.com

„Lidé na to nejsou připraveni. Nikdo z nás na to není připraven. Násilné změny hranic je přesně to, co se děje, ale jinak se hranice na Ukrajině nemění.

Jsme připraveni obnovit naši územní celistvost. Pokud jsme připraveni se vzdát části území, znamená to, že všichni tito lidé zahynuli jen tak. Nebo proč zahynuli?

A Rusko se tam nezastaví… Na okupaci Krymu se nezastavilo. Dopřát jim trochu odpočinku, než opět začnou za 2-3 roky útočit? Nejsme na to připraveni,“ prohlásil Zelenskyj.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: facebook.com

Ukrajinský prezident věří, že válka v blízké budoucnosti skončí.

Válka na Ukrajině/ ilustrační foto/ Zdroj: facebook.com

„Všichni se na to ptají… Obvykle říkám, že tato válka skončí, když vyhrajeme. Věřím, že se to stane v blízké budoucnosti. Věřím, protože je to pro naše lidi nezbytné,“ řekl.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: facebook.com

Psali jsme:„Dnes nás opustila jedna z nevýznamnějších žen“: Europoslanec Jiří Pospíšil oznámil, že přestalo bít srdce Medy Mládkové

PSALI JSME: ZELENSKYJ SI NEMYSLÍ, ŽE SE PUTIN ZBLÁZNIL: RUSOVÉ ROZUMÍ TOMU, CO DĚLAJÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZELENSKYJ SE OBRÁTIL NA RUSKÉ VOJÁKY: JE LEPŠÍ PŘEŽÍT V RUSKU, NEŽ PŘIJÍT O ŽIVOT V NAŠÍ ZEMI

Share